آیفون های 2019 به قابلیت بلوتوث دوگانه مجهز می شوند

رسانه کلیک - اطلاعات جدیدی در رابطه با آیفون های 2019 در اختیار رسانه ها قرار گرفته که خبر از پشتیبانی آن ها از قابلیت بلوتوث دوگانه می دهد.

آیفون های 2019 به قابلیت بلوتوث دوگانه مجهز می شوند

امروز شایعه جدیدی در رابطه با آیفون های 2019 در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. بر اساس این شایعه، اپل برای پرچمداران آینده خود قابلیتی را در نظر می گیرد که سامسونگ از زمان معرفی گلکسی S8، به پرچمداران خود اضافه کرده است.

سامسونگ این قابلیت را Dual Audio نامگذاری کرده است. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد به صورت همزمان موسیقی را توسط دو دستگاه بلوتوثی مانند اسپیکر، پخش کنند.

در حال حاضر بسیاری از گوشی های هوشمند قادر به اتصال به دو دستگاه بلوتوثی هستند؛ با این حال هر کدام دارای یک پروفایل بلوتوث مخصوص به خود هستند. برای مثال شما می توانید دو هدفون را به یک اسمارت فون متصل کنید، اما توسط یکی صحبت کنید و با دیگر به موسیقی گوش فرا دهید.

بر اساس گزارشی جدید، اپل به دنبال افزودن قابلیتی مشابه با Dual Audio سامسونگ به آیفون های 2019 است. سامسونگ برای این قابلیت، پرچمداران خود را به بلوتوث 5.0 مجهز کرده، بنابراین اپل نیز می تواند این ویژگی را به آیفون های آینده خود اضافه کند.

گوشی های آیفون 8، آیفون 8 پلاس، آیفون X، آیفون XS، آیفون XS مکس و آیفون ایکس آر دارای بلوتوث 5.0 هستند، بنابراین شاید بتوان با یک بروزرسانی نرم افزاری، این قابلیت را به گوشی های قدیمی تر اپل نیز اضافه کرد.

در حال حاضر نمی توان این گزارش را تایید کرد، چرا که اپل در رابطه با آن واکنشی از خود نشان نداده است. این شرکت به احتمال زیاد مانند سال های گذشته در ماه سپتامبر سال جاری میلادی از گوشی های هوشمند جدید خود رونمایی می کند. انتظار می رود این محصولات دارای دوربین اصلی سه گانه و دوگانه باشند.

ارسال نظر