افشای تصویری از جعبه شیائومی Mi 9T

رسانه کلیک - تصویری از جعبه شیائومی Mi 9T در اختیار رسانه ها قرار گرفت. با توجه به این تصویر، شیائومی قصد دارد گوشی ردمی K20 را با نام دیگری روانه بازار کند.

افشای تصویری از جعبه شیائومی Mi 9T

شیائومی در گذشته اعلام کرد که گوشی ردمی K20 را با نام Mi 9T در برخی بازارها برای فروش عرضه می کند. به تازگی تصویری از جعبه این گوشی هوشمند از دبی به اینترنت راه پیدا کرده است.

گوشی ردمی K20 در کشورهای مختلف با نام های متفاوتی به فروش می رسد. کاربران در کشورهای مختلف قادر به خرید این اسمارت فون با نام های ردمی K20، شیائومی Mi 9T و پوکوفون F2 خواهند بود. انتظار می رود این دستگاه در خاورمیانه با نام Mi 9T عرضه شود.

همانطور که می دانید، ردمی از نسخه استاندارد و پرو این گوشی هوشمند رونمایی کرد؛ با این حال نمی توان عرضه شیائومی Mi 9T در دو نسخه را تایید کرد ( ردمی K20 پرو مجهز به چیپست اسنپدراگون 855 از راه رسید ).

ردمی K20 پرو به چیپست کوالکام اسنپدراگون 855 مجهز شده و از شارژ سریع 27 واتی پشتیبانی می کند. ردمی K20 دارای پردازنده اسنپدراگون 730 بوده و قادر به پشتیبانی از شارژ سریع 18 واتی است.

بر اساس تصویر منتشر شده، گوشی شیائومی Mi 9T در رنگ مشکی کربنی به فروش می رسد. گوشی های سری ردمی K20 در رنگ های مشکی و آبی و همچنین نسخه مخصوص فیبر کربن در اختیار خریداران قرار می گیرد. با توجه به این موضوع، شیائومی رنگ های متفاوتی را برای گوشی Mi 9T و احتمالا Pocophone F2 در نظر می گیرد.

این گوشی هوشمند به 6 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی مجهز شده است و از دوربین سلفی پاپ آپ بهره می برد. انتظار می رود کاربران قادر به سفارش این محصول با 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه داخلی نیز باشند.

ارسال نظر