احتمال رونمایی از گلکسی A70S و گلکسی A30S در آینده نزدیک

رسانه کلیک - گزارشی جدید به رونمایی از گوشی های سامسونگ گلکسی A70S و گلکسی A30S در کشور هند در آینده نزدیک اشاره می کند.

احتمال رونمایی از گلکسی A70S و گلکسی A30S در آینده نزدیک

در صورتی که فکر می کنید شرکت سامسونگ به دنبال افزایش تعداد محصولات سری گلکسی A نیست، سخت در اشتباهید. این شرکت کره ای قصد دارد در آینده نزدیک گوشی های جدیدی را از این سری معرفی کند.

بر اساس گزارشی که به تازگی در اختیار رسانه ها قرار گرفته، این شرکت کره ای به دنبال رونمایی از گلکسی A70S به همراه گوشی های گلکسی A30S و گلکسی A20S است.

انتظار می رود گلکسی A70S به دوربین اصلی با سنسور 64 مگاپیکسلی مجهز شود ( احتمال رونمایی از سامسونگ گلکسی A70S با دوربین 64 مگاپیکسلی ). این سنسور، سامسونگ ایزوسل Bright GW1 خواهد بود.

بنابر گزارش منتشر شده، گلکسی A70S و گلکسی A30S در رنگ های مشکی، سفید و اسطوخودوسی به فروش می رسند. گلکسی A20S در رنگ های مشکی و آبی در اختیار خریداران قرار می گیرد.

در حال حاضر در رابطه با تاریخ معرفی این محصولات اطلاعاتی در اختیار رسانه ها قرار نگرفته و همچنین این گوشی های هوشمند تا به امروز موفق به کسب تاییدیه نشده اند.

گوشی های سری گلکسی A در گذشته به عنوان محصولات بالارده در بازار به فروش می رسیدند؛ با این حال سامسونگ امسال تصمیم گرفت نمونه هایی از آن را با قیمت پایینی در اختیار خریداران قرار دهد.

هم اکنون گلکسی A10 به عنوان ارزان ترین گوشی از سری گلکسی A به فروش می رسد ( سامسونگ گلکسی A10 به صورت رسمی معرفی شد ). انتظار می رود در آینده این لقب توسط گوشی گلکسی A10e تصاحب شود ( مشخصات سامسونگ گلکسی A10e لو رفت ).

در رابطه با مشخصات گلکسی A30S و A20S اطلاعاتی در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است. انتظار می رود این محصولات در مقایسه با نمونه استاندارد خود دارای مشخصات فنی قدرتمندتری باشند.

ارسال نظر