رندر ال جی W10 به دوربین اصلی سه گانه اشاره می کند

رسانه کلیک - رندر ال جی W10 به اینترنت راه پیدا کرد. این رندر، تصاویر منتشر شده قبلی از این گوشی هوشمند را تایید می کند.

رندر ال جی W10 به دوربین اصلی سه گانه اشاره می کند

ال جی قصد دارد با محصولات سری W، فروش خود را در بازار هند افزایش دهد. در گذشته سامسونگ با معرفی گوشی های سری گلکسی M با گوشی های چینی در بازار این کشور به رقابت پرداخته بود. این محصولات احتمالا به صورت آنلاین در این کشور به فروش می رسند.

هدف گوشی های سری W ال جی کاملا مشخص است. این شرکت کره ای قصد دارد با رقیب هموطن خود در بازار هند رقابت کند. دیروز تصاویر گوشی ال جی W10 در اختیار رسانه ها قرار گرفته بود و حال شاهد انتشار رندر آن هستیم.

علاوه بر رندر ال جی W10، تصویری از پنل جلویی آن نیز در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. بر اساس این تصاویر، گوشی آینده ال جی دارای برش نمایشگر قطره ای است. انتظار می رود این دستگاه در رنگ های آبی، بنفش و گرادیانی وارد بازار شود.

بر اساس تصاویر گذشته و رندر جدید، این گوشی هوشمند به دوربین اصلی سه گانه با چیدمان عمودی مجهز می شود که اطراف سنسور سوم آن، حلقه ای قرمز رنگ حضور دارد. در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با سنسورهای مورد استفاده در این دوربین در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است.

روی پنل پشتی این محصول سنسور اثر انگشت قرار می گیرد. شایعات گذشته به تامین انرژی این دستگاه توسط یک باتری 4000 میلی آمپر ساعتی اشاره کرده بودند. ال جی برای این اسمارت فون خود چیپست کوالکام اسنپدراگون 439 و یا هلیو P60 را در نظر می گیرد.

در حالی که ال جی به دنبال افزایش فروش محصولات خود است، کیفیت پایین و همچنین خرابی بیش از حد گوشی های هوشمندش باعث شده کاربران کمی نسبت به خرید آن ها از خود تمایل نشان دهند ( خرابی گوشی های ال جی؛ محبوبیت از دست رفته ).

ارسال نظر