سامسونگ گلکسی A90 به چیپست اسنپدراگون 855 مجهز می شود؟

رسانه کلیک - اطلاعات جدیدی از سامسونگ گلکسی A90 در اختیار رسانه ها قرار گرفت. گفته می شود این گوشی هوشمند دارای پردازنده اسنپدراگون 855 است.

سامسونگ گلکسی A90 به چیپست اسنپدراگون 855 مجهز می شود؟

چند روز پیش گزارشی در فضای مجازی منتشر شد که به معرفی گوشی های سری گلکسی R اشاره داشت. بر اساس این گزارش، گوشی گلکسی A90 سامسونگ در رده این محصولات قرار می گیرد. حال اطلاعات جدیدتری در اختیار رسانه ها قرار گرفته که همچنان از این دستگاه با نام گلکسی A90 یاد می کند.

سامسونگ گلکسی A90 مراحل توسعه خود را طی می کند و انتظار می رود در آینده نزدیک وارد بازار شود. به تازگی اطلاعات جدیدی در رابطه با این اسمارت فون به اینترنت راه پیدا کرده است. این محصول سامسونگ در دو نسخه وارد بازار خواهد شد. یکی از این نمونه ها از شبکه 4G و دیگری از شبکه 5G پشتیبانی می کند.

یکی از این نمونه ها با شماره مدل SM-A905 از راه می رسد. این مدل از شبکه ارتباطی 4G پشتیبانی کرده و دارای نمایشگر 6.7 اینچی است. زیر این صفحه نمایش سنسور اثر انگشت قرار می گیرد و پنل پشتی آن دوربین اصلی سه گانه را میزبانی می کند. این دوربین دارای سنسورهای 48، 12 و 5 مگاپیکسلی بوده و از یک ویژگی انحصاری با نام «Tilt OIS» بهره می برد. در رابطه با این قابلیت اطلاعاتی منتشر نشده است.

نسخه دیگر این محصول، SM-A908 قادر به پشتیبانی از شبکه ارتباطی 5G است. این نمونه دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی بوده که زیر آن سنسور اثر انگشت قرار می گیرد. دوربین اصلی این نسخه دارای سنسورهای 48، 8 و 5 مگاپیکسلی است.

مهم ترین ویژگی این گوشی هوشمند، پردازنده آن است. گزارش جدید به تامین قدرت سامسونگ گلکسی A90 توسط چیپست اسنپدراگون 855 اشاره می کند. این پردازنده در گوشی های پرچمدار مورد استفاده قرار گرفته است و اولین بار قدرت یکی از محصولات سری گلکسی A را تامین می کند.

ارسال نظر