طراحی سامسونگ گلکسی A70s فاش شد

رسانه کلیک - سامسونگ گلکسی A70s در آینده نزدیک معرفی می شود. به تازگی طراحی این گوشی هوشمند توسط دفترچه راهنمای آن در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

طراحی سامسونگ گلکسی A70s فاش شد

در هفته های گذشته شاهد افشای اطلاعات زیادی در رابطه با گوشی سامسونگ گلکسی A70s بودیم. انتظار می رود این دستگاه به صورت رسمی در ماه آینده میلادی معرفی شود. در حالی که سامسونگ به صورت رسمی اطلاعاتی در رابطه با این گوشی هوشمند منتشر نکرده، به تازگی دفترچه راهنمای آن را در اینترنت آپلود کرده است. این دفترچه راهنما در وب‌سایت هندی سامسونگ منتشر شده است. بر اساس تصاویر موجود در این دفترچه، گلکسی A70s دارای طراحی مشابه با گلکسی A70 است.

در جلوی این گوشی هوشمند شاهد قرارگیری برش نمایشگر قطره ای هستیم و سنسور اثر انگشت نیز این صفحه نمایش تعبیه شده است. روی پنل پشتی گلکسی A70s سامسونگ دوربین اصلی سه گانه به چشم می خورد. این دوربین دارای چیدمان عمودی بوده و در لبه سمت چپ پنل پشتی دستگاه قرار دارد. تمام دکمه های این اسمارت فون شامل دکمه های پاور و تنظیم صدا در سمت راست قرار دارند. سمت چپ این گوشی سامسونگ میزبان درگاه کارت حافظه و سیمکارت است.


  • دفترچه راهنمای سامسونگ گلکسی A70s

  • دفترچه راهنمای گلکسی A70s

  • دفترچه راهنمای سامسونگ گلکسی A70s

سامسونگ گلکسی A70s در بخش زیرین خود به پورت USB Type-C، اسپیکر، میکروفن اصلی و جک 3.5 میلی متری هدفون مجهز شده است. بخش بالایی این دستگاه میکروفن دوم با قابلیت حذف صداهای مزاحم را میزبانی می کند. بر اساس این دفترچه، گلکسی A70s دارای ژست های حرکتی تمام صفحه و قابلیت پشتیبانی از دالبی اتموس است.

در صورتی که شایعات حقیقت داشته باشند، این گوشی هوشمند دارای سنسور 64 مگاپیکسلی برای دوربین اصلی خود است ( احتمال رونمایی از گوشی گلکسی A70S با دوربین 64 مگاپیکسلی ). انتظار می رود سامسونگ در آینده نزدیک تاریخ معرفی این محصول خود را اعلام کند ( احتمال معرفی سامسونگ گلکسی A70s در آینده نزدیک ).

ارسال نظر