پتنت گوشی انعطاف پذیر سامسونگ به لولاهای ضخیم اشاره می کند

رسانه کلیک - اخیرا پتنت جدیدی از گوشی انعطاف پذیر سامسونگ منتشر شده که نشان می دهد این محصول دارای لولاهای ضخیمی است. جالب آنکه هیچ شکافی در صفحه نمایش آن به چشم نمی خورد.

پتنت گوشی انعطاف پذیر سامسونگ به لولاهای ضخیم اشاره می کند

اخیرا شایعاتی مبنی بر آماده سازی دومین گوشی انعطاف پذیر سامسونگ به گوش می رسد. نام و مدل این محصول هنوز به طور رسمی منتشر نشده اما رسانه ها از آن به عنوان گلکسی فولد 2 یاد می کنند. طبق آخرین گزارشات موجود، نسل بعدی گوشی انعطاف پذیر سامسونگ از طراحی جذاب و بدون نقصی برخوردار است.

آخرین نسخه گلکسی فولد حدود یک ماه پیش به بازار عرضه شد ( سامسونگ گلکسی فولد با طراحی بهبود یافته فردا وارد بازار می شود ). حال این شرکت کره ای پتنتی را در وب سایت WIPO منتشر کرده که نشان می دهد گلکسی فولد 2 تقریبا از همان طراحی پیشین بهره می برد اما ابعاد آن اندکی افزایش یافته است. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، بریدگی بالای صفحه از میان برداشته شده و لولاها ضخامت بیشتری دارند.

عده ای معتقدند که گلکسی فولد 2 در مقایسه با مدل قبلی استحکام بیشتری دارد. در پتنت جدید، ویجت تنظیمات، تقویم، ساعت و غیره به سمت راست انتقال یافته اند. نکته دیگر آنکه قسمت پشتی اسمارت فون اندکی انحنا پیدا کرده و ضخیم تر شده است. از دیگر تغییرات اعمال شده می توان به باریکی نمایشگر ثانویه اشاره کرد.

به نظر می رسد که هیچ شکافی روی صفحه نمایش گلکسی فولد 2 وجود ندارد. البته باید بگوییم که پتنت فوق عمدتا مربوط به نمایشگر گوشی است و هنوز اطلاعاتی درباره دوربین وجود ندارد. در پایان باید بگوییم که شرکت سامسونگ اکنون تجربه بیشتری در خصوص تولید گوشی های انعطاف پذیر پیدا کرده است، اما باید دید که آیا نسل جدید فولد می تواند بهتر از مدل های قبلی عمل کند یا مجددا این شرکت را به دردسر خواهد انداخت.

ارسال نظر