گلکسی نوت انعطاف پذیر با قلم S-Pen از راه می رسد

رسانه کلیک – شرکت سامسونگ در تلاش است تا نسل دوم گوشی های انعطاف پذیر را در قالب گلکسی نوت به مشتریان عرضه کند. گلکسی نوت انعطاف پذیر قابلیت پشتیبانی از قلم S-Pen را نیز دارد.

گلکسی نوت انعطاف پذیر با قلم S-Pen از راه می رسد

به نظر می رسد که شرکت سامسونگ قصد دارد تا نسل دوم گوشی های گلکسی فولد را در قالب یک محصول بزرگتر به مشتریان عرضه کند. اخیرا تصاویری از یک پتنت جدید به اینترنت راه پیدا کرده که نشان می دهد این شرکت در حال آماده سازی گلکسی نوت انعطاف پذیر با قابلیت پشتیبانی از قلم S-Pen است.

البته ساخت و توسعه گلکسی نوت انعطاف پذیر هنوز به اتمام نرسیده و سامسونگ همچنان در حال سفارش قطعات مختلف برای پشتیبانی از کاربرد قلم S-Pen است. پتنتی که ماه اوت در USPTO (اداره ثبت اختراع و نشان تجاری ایالات متحده) به ثبت رسیده، نشان می دهد که این محصول به سمت بیرون نیز خم می شود تا امکان مشاهده نمایشگر از زاویه پشتی را برای کاربران فراهم آورد.

از دیگر ویژگی های قابل توجه گلکسی نوت انعطاف پذیر می توان به بهبود مکانیزم ورودی اشاره کرد. بدین ترتیب که کاربران می توانند به وسیله قلم S-Pen یا انگشت خود، صفحه نمایش را به راحتی لمس کرده و با هیچ مشکل فنی مواجه نشوند. افراد همچنین قادر خواهند بود تا با استفاده از قلم، آیکون ها را از طرفی به طرف دیگر کشیده و حتی در نواحی تا شده به نوشتن بپردازند.

نکته جالب اینجاست که نخستین محصول انعطاف پذیر سامسونگ یعنی گلکسی فولد، تاکنون با نقدهای بسیاری مواجه شده و چندان مورد پسند طرفداران نبوده است. با این حال این شرکت قصد دارد تا فعالیت های خود را در زمینه گوشی های تاشو ادامه دهد. از طرفی گوشی گلکسی نوت توانسته تا با عملکرد فوق العاده خود طی این سال ها، نظر علاقه مندان بسیاری را به خود جلب کند. بنابراین افزودن قابلیت انعطاف پذیری به یک گوشی محبوب، چندان ایده بدی به نظر نمی رسد.

ارسال نظر