رونمایی از نسخه ویژه آیفون 11 پرو با قیمت 30 هزار دلار!

رسانه کلیک - شرکت Caviar تا به امروز چندین گوشی لوکس را وارد بازار کرده و حال از جدیدترین آن ها، مدل Victory آیفون 11 پرو رونمایی کرده است.

رونمایی از نسخه ویژه آیفون 11 پرو با قیمت 30 هزار دلار!

شرکت روسی Caviar به تولید گوشی های فوق لوکس شهرت دارد. این شرکت به تازگی نسخه مخصوص آیفون 11 پرو با نام ویکتوری را معرفی کرده است. پنل پشتی این گوشی هوشمند به گونه ای طراحی شده که حرف V را به نمایش می گذارد. در حقیقت این حرف پنل پشتی را به دو قسمت تقسیم کرده است.

آیفون 11 پرو ویکتوری در نسخه های مختلف وارد بازار می شود. طرح های مختلفی برای آیفون ۱۱ پرو و پرو مکس در نظر گرفته شده که هر کدام دارای المان های مخصوص به خود هستند. شرکت خاویار برای بدنه این دستگاه از تجهیزات جاذب ضربه و محافظ جدید نمایشگر استفاده کرده که برای یک گوشی هوشمند با قیمت بالاتر از 4 هزار دلار ضروری به نظر می رسد.


  • آیفون 11 پرو Caviar

  • آیفون 11 پرو Caviar

  • آیفون 11 پرو Caviar

  • آیفون 11 پرو Caviar

ارزان ترین نسخه این گوشی هوشمند، ویکتوری تیتانیوم با قیمت 4,290 دلار به فروش می رسد. این قیمت مربوط به نسخه 64 گیگابایتی پرچمدار اپل است. در صورتی که خواهان حافظه داخلی بیشتر باشید، باید هزینه بیشتری را به شرکت Caviar پرداخت کنید.

اگر به دنبال یک گوشی خاص تر هستید، نسخه مجهز به پنل پشتی با جنس چرم تمساح را سفارش دهید. این نسخه که دارای بدنه چرمی بوده و از المان هایی با جنس طلا بهره می برد، با قیمت 12 هزار دلار به فروش می رسد. اگر پول زیادی در حساب بانکی خود دارید، به شما پیشنهاد می کنیم بالاترین نسخه این گوشی هوشمند را با قیمت 30,820 دلار خریداری کنید! این نسخه دارای الماس و طلا روی پنل پشتی خود است.

ارسال نظر