احتمال رونمایى از آیفون SE 2 و آیپد پرو جدید در اوایل سال 2020

رسانه کلیک - به استناد اخبار جدید، اپل قصد دارد در اوایل سال 2020 از آیفون SE 2 که بسیاری از افراد منتظر آن هستند، رونمایی کند. در ادامه همراه ما باشید.

احتمال رونمایى از آیفون SE 2 و آیپد پرو جدید در اوایل سال 2020

آیفون SE به دلیل عملکرد خوب و سایز کوچکش یکى از گوشى هاى محبوب اپل محسوب می‌شود، بنابراین بسیارى از هواداران این گوشى مدت هاست منتظر نسخه جدیدى از آن هستند. از زمان روانه بازار شدن آیفون SE به بازار حدود سه سال می گذرد.

اکنون به استناد اخبار جدید، به نظر مى رسد آیفون SE 2 در سه ماهه اول سال 2020 وارد بازار مى شود. شاسى این گوشى احتمالا مشابه آیفون 8 است. با این حال این گوشى داراى سخت افزار مرغوب ترى است.

علاوه بر آیفون SE 2، اپل خط تولید آیپد پرو را نیز در سه ماهه اول سال 2020 آپدیت خواهد کرد. هر دوى این دستگاه ها داراى سنسور سه بعدى ToF هستند که مشابه سیستم TrueDepth است.

علاوه بر رونمایى از این محصولات، اپل مشغول کار روى هدستى با پشتیبانى از واقعیت افزوده یا عینک واقعیت افزوده است. به استناد اخبار منتشر شده، اپل این تکنولوژى را در سه ماهه دوم سال 2020 رونمایى خواهد کرد. اپل به احتمال زیاد براى ارائه این تکنولوژى باید با برندهاى دیگر همکارى کند. طراحى دقیق این محصول نیز فعلا در هاله اى از ابهام قرار دارد. آخرین اخبار در رابطه با محصولات اپل به این موضوع اشاره دارند که این شرکت در سه ماهه دوم سال 2020، مک بوک را نیز آپدیت خواهد کرد.

ارسال نظر