سامسونگ گلکسی نوت 10 لایت در راه است؟

رسانه کلیک - اطلاعات جدید به معرفی گوشی سامسونگ گلکسی نوت 10 لایت در آینده نزدیک اشاره می کنند. این دستگاه دارای شماره مدل SM-N770F است.

سامسونگ گلکسی نوت 10 لایت در راه است؟

در ماه اوت سال جاری میلادی شرکت سامسونگ از سری جدید گوشی های گلکسی نوت شامل گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پلاس رونمایی کرد ( گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس، اولین گوشی‌های هوشمند با تاییدیه وای فای 6 ). سامسونگ از دو پرچمدار رونمایی کرد و خبری از گوشی سوم نبود؛ با این حال گزارشی جدید به نسخه سوم این دستگاه اشاره دارد ( عرضه نسخه ارزان قیمت گلکسی نوت 10 سامسونگ در اروپا ).

بر اساس اطلاعات جدید، این گوشی با نام سامسونگ گلکسی نوت 10 لایت از راه می رسد. در گذشته شماره مدل این دستگاه، SM-N770F تایید شده بود؛ با این حال اطلاعاتی در رابطه با مشخصات فنی آن در اختیار رسانه ها قرار نگرفته بود. در حالی که مشخصات این محصول فاش نشده، با اطمینان می توانیم بگوییم که از قلم S Pen پشتیبانی می کند.

گلکسی نوت 10 لایت

سامسونگ در اوایل سال جاری میلادی از گوشی های سری گلکسی S10 رونمایی کرد ( سامسونگ گلکسی S10 پلاس با دوربین اصلی سه گانه رونمایی شد ). ارزان ترین نسخه این محصولات، گوشی گلکسی S10e بود ( سامسونگ گلکسی S10e از راه رسید؛ کوچک و دوست داشتنی ). این گوشی هوشمند از دوربین اصلی دوگانه و دوربین سلفی تکی بهره می برد و نسبت به برادران خود قیمت کمتری دارد. به نظر می رسد سامسونگ قصد دارد چنین رویه ای را برای گوشی گلکسی نوت 10 نیز در پیش بگیرد ( بررسی گوشی گلکسی نوت 10 پلاس ).

ارسال نظر