هواوی میت ایکس تا اواخر این ماه وارد بازار می شود

رسانه کلیک - شرکت هواوی به احتمال زیاد تا پایان همین ماه اولین گوشی انعطاف پذیر خود یعنی هواوی میت ایکس را روانه بازار چین می کند.

هواوی میت ایکس تا اواخر این ماه وارد بازار می شود

هیجان در بازار گوشی های انعطاف پذیر به اوج خود رسیده، تا جایی که کمپانی هواوی با اعلام عرضه خانگی گوشی میت ایکس در این ماه، از مهم ترین رقیب خود، سامسونگ سبقت گرفته است. در یکی از پست های اخیر توییتر، ویدویی از این گوشی به همراه لوازم جانبی و بسته بندی آن به چشم می خورد.

ظاهرا هواوی میت ایکس تا اواخر این ماه در چین در معرض فروش گذاشته می شود، هرچند که به سبب تولید کم، احتمال می رود که مشتری زمان زیادی برای خرید آن نخواهد داشت. این گوشی نخستین بار در رویداد MWC 2019 به نمایش گذاشته شد. طبق زمانبندی قبلی هواوی، میت ایکس قرار بود در ماه ژوئن روانه بازار شود؛ با این حال پس از تشخیص اشکال در گوشی گلکسی فولد و ورود گرد و خاک در لولا و نمایشگر این دستگاه، کمپانی چینی تصمیم گرفت تا بخش های مهم را مورد بازبینی قرار داده و اطمینان یابد که چنین اشکالی در میت ایکس به وجود نخواهد آمد.

میت ایکس بر خلاف گلکسی فولد، مسطح بوده و فاقد هرگونه فضای خالی است. به گفته این کمپانی، سیستم لولا در محصول جدید هواوی، به عنوان پتنت مخصوص این شرکت به ثبت رسیده و شامل بیش از 100 مولفه کوچک می شود.

در این حین، ویدویی از هواوی میت ایکس و بسته بندی آن در پست توییتر TEME منتشر شد. محفظه میت ایکس به سبب قابلیت تاشوندگی به بیرون، همانند محفظه های معمولی نبوده و بیشتر شبیه به یک پوشه کوچک از جنس چرم سیاه است. با توجه به این ویدیو، می توان مشاهده کرد که محصول جدید هواوی به راحتی و تنها با زدن یک دکمه کوچک به حالت تمام صفحه تبدیل می شود. در بسته بندی این گوشی مواردی نظیر یک شارژر، یک کابل تبدیل و ایرفون به چشم می خورد.

در صورت عرضه قطعی هواوی میت ایکس در این ماه، جزییات بیشتری درباره این دستگاه به دست می آید. لازم به ذکر است که با توجه به تحریم شرکت های چینی از جمله هواوی از سوی دولت آمریکا، میت ایکس نیز همانند میت 30 احتمالا از اپلیکیشن های گوگل پشتیبانی نخواهد کرد.

ارسال نظر