احتمال عرضه گلکسی فولد 2 سامسونگ در آوریل 2020

رسانه کلیک - گلکسی فولد 2 سامسونگ در آوریل سال آینده میلادی روانه بازار می شود. این محصول احتمالا مجهز به صفحه نمایش 8.1 اینچی است.

احتمال عرضه گلکسی فولد 2 سامسونگ در آوریل 2020

سامسونگ اخیرا پتنت های متعددی را برای گوشی های انعطاف پذیر به ثبت رسانده و به نظر نمی رسد که تصمیمی برای ایجاد وقفه در ایجاد ابتکار و تولید این محصولات داشته باشد. گوشی گلکسی فولد سامسونگ در حال حاضر در بازارهای جهانی یافت می شود. طبق گزارش های بدست آمده، این گوشی شکنندگی بالایی دارد. با این حال به نظر می رسد که کمپانی سامسونگ، مشکل شکنندگی را در گوشی های جدید گلکسی فولد 2 حل کند.

طبق گزارش روزنامه کره ای The Bell، گلکسی فولد 2 با نام کدگذاری شده Bloom به ثبت رسیده، هرچند که اطلاعات بیشتری درباره آن ارائه نشده است. نام بلوم در واقع به هدف شرکت سامسونگ در افزایش سهم خود در بازار گوشی های هوشمند انعطاف پذیر اشاره می کند. اگر به خاطر داشته باشید، گلکسی فولد نیز با کد نام Winner به ثبت رسید که نشان از موفقیت کمپانی کره ای در تولید گوشی های انعطاف پذیر بود.

با توجه به منابع خبری متعدد، مدل جدید گوشی انعطاف پذیر سامسونگ در اوایل ماه مارس معرفی شده و در ماه آوریل سال 2020 عرضه خواهد شد. پس می توان گفت که گلکسی فولد 2 تقریبا همزمان با گلکسی S11 عرضه می شود.

علیرغم تعیین زمان بندی، کمپانی کره ای سامسونگ هنوز به طور قطعی درباره اندازه نمایشگر داخلی محصول جدید خود تصمیم نگرفته است. با این حال با توجه به صفحه نمایش 7.29 اینچی گلکسی فولد، به نظر می رسد که اندازه نمایشگر نسخه دوم برابر با 6.7 اینچ و یا 8.1 اینچ خواهد بود. اگر شرکت سامسونگ بخواهد گوشی جدید خود را در ماه آوریل به فروش برساند، زمان زیادی برای تصمیم گیری باقی نمانده است.

طبق نظر کاربران درباره گوشی گلکسی فولد، انتظار می رود که سامسونگ تغییری را در نمایشگر خارجی اعمال کرده و کاربرد آن در فعالیت های روزمره را آسان تر کند.

ارسال نظر