سری گلکسی A (2020) سامسونگ در تاریخ 12 دسامبر معرفی می شود؟

رسانه کلیک - سامسونگ ویتنام قصد دارد تا در تاریخ 12 دسامبر یعنی پیش از عرضه گوشی های گلکسی S11، از سری گلکسی A (2020) رونمایی کند. البته این خبر هنوز از سوی کمپانی مرکزی تایید نشده است.

سری گلکسی A (2020) سامسونگ در تاریخ 12 دسامبر معرفی می شود؟

تاکنون پیش بینی های بسیاری در رابطه با سری گلکسی A سامسونگ صورت گرفته است. حدودا چهار ماه پیش بود که رسانه های خبری مختلف، از ایجاد تغییر کوچک در شیوه نامگذاری اسمارت فون های جدید سامسونگ خبر دادند؛ بدین ترتیب که جایگزین گوشی گلکسی A10 این بار تحت عنوان گلکسی A11 شناخته می شود. سایر مدل های سری A نیز از همین شیوه نامگذاری پیروی می کنند.

شرکت سامسونگ هنوز تاریخ دقیقی را برای رونمایی از سری گلکسی A (2020) تعیین نکرده است. با این حال سامسونگ ویتنام چندی پیش با انتشار یک ویدئو در فضای مجازی، از معرفی این محصول در تاریخ 12 دسامبر خبر داد. از آنجایی که شرکت تمایل چندانی به معرفی زودهنگام محصولات جدید خود ندارد، احتمال تکذیب این خبر وجود دارد. اگر به خاطر داشته باشید، سامسونگ در فوریه سال 2019 از گوشی های گلکسی A50 و A30 رونمایی کرد.

سری گلکسی A (2020)

شایعات دیگر حاکی از آن هستند که کلیه مدل های سری گلکسی A، حداقل با دوربین سه گانه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرند. سیستم دوربین محصولات جدید دارای سنسورهای اصلی 13 تا 108 مگاپیکسلی، سنسورهای واید 8 تا 16 مگاپیکسلی و سنسورهای تله فوتو 10 تا 12 مگاپیکسلی با زوم اپتیکال 2 برابر خواهد بود. برخی مدل ها نیز از یک سنسور تشخیص عمق 5 مگاپیکسلی و سنسور ToF بهره می برند. ظاهرا گوشی گلکسی A51 به زودی به یک دوربین ماکرو 5 مگاپیکلی مجهز می شود. A51 احتمالا نخستین مدل از سری گلکسی A خواهد بود که در معرض دید عموم قرار می گیرد.

احتمال می رود که سری جدید گلکسی A همانند گوشی گلکسی نوت 10 از یک حفره درون نمایشگر مرکزی برای دوربین سلفی استفاده کند. در پنل پشتی نیز یک ماژول دوربین با طراحی متفاوت و L شکل دیده می شود. حال باید دید که آیا سامسونگ، تا پیش از عرضه گوشی گلکسی S11 از سری جدید خود رونمایی خواهد کرد یا خیر.

ارسال نظر