سامسونگ گلکسی S11 به دوربین 108 مگاپیکسلی مجهز می شود

رسانه کلیک - به استناد اخبار و گزارش های جدید، به نظر می رسد جدیدترین پرچمدار سامسونگ یعنی گلکسی S11 از دوربین 108 مگاپیکسلی برخوردار است. در ادامه همراه ما باشید.

سامسونگ گلکسی S11 به دوربین 108 مگاپیکسلی مجهز می شود

رندرهای اولیه از گوشی سامسونگ گلکسی S11 نشان دهنده این بود که این گوشی دارای دوربینی بی نظیر و شگفت آور است و اکنون با انتشار اخبار جدید، اطلاعات بیشتری از این دوربین داریم. به استناد گزارشی جدید از بلومبرگ، پرچمدار سال 2020 سامسونگ دارای دوربین 108 مگاپیکسلی به عنوان دوربین اصلی و همچنین یک لنز جداگانه اولترا واید و یک لنز تله فوتو با قابلیت زوم 5 برابر است. همچنین گفته شده این گوشی همچون گلکسی نوت 10 پلاس، دارای سنسور ToF است.

دوربین 108 مگاپیکسلی گلکسی S11

علاوه بر این موارد، گفته شده سامسونگ قصد دارد از این دوربین 108 مگاپیکسلی و قابلیت زوم اپتیکال 5 برابر در دومین گوشی انعطاف پذیر خود، گلکسی Fold استفاده کند. بر اساس اطلاعات، سامسونگ از این گوشی جدید در ماه فوریه رونمایی خواهد کرد. هنوز مشخص نیست که نحوه طراحی این گوشی چگونه است.

دوربین 108 مگاپیکسلی سامسونگ تاکنون در گوشی های دیگری از جمله شیائومی می میکس آلفا و می نوت 10 استفاده شده است. با این حال، اکنون سامسونگ قصد دارد از این تکنولوژی در یکی از بهترین گوشی های بازار استفاده کند؛ در حالی که تا سال 2016 در گوشی های گلکسی خود عمدتا از دوربین های 12 مگاپیکسلی استفاده کرده بود. افزایش رزولوشن دوربین به معنای بهبود کیفیت نیست؛ با این حال به نظر می رسد دوربین گلکسی S11 یکی از متفاوت ترین دوربین های استفاده شده در گوشی های هوشمند خواهد بود.

ارسال نظر