سنت شکنی سامسونگ؛ عرضه گلکسی S11 با اسنپدراگون 865 در چندین کشور

رسانه کلیک - در حالی که سامسونگ در تولید گوشی های هوشمند پرچمدار خود معمولا از چیپست های اگزینوس استفاده می کند، این رویه در عرضه گوشی گلکسی S11 تغییر خواهد کرد.

سنت شکنی سامسونگ؛ عرضه گلکسی S11 با اسنپدراگون 865 در چندین کشور

سامسونگ دو نسخه متفاوت از گوشی های پرچمدار گلکسی S و گلکسی نوت را برای بازارهای مختلف تولید می کند. بازارهای ایالات متحده آمریکا و چین معمولا نسخه اسنپدراگون را دریافت می کنند، حال آنکه در بازارهای دیگر نظیر کره جنوبی، نمونه مجهز به پردازنده اگزینوس به فروش می رسد. به هر حال این رویه احتمالا با عرضه گوشی های سری گلکسی S11 تغییر پیدا می کند، چرا که با توجه به گزارش های اخیر، سامسونگ قصد دارد تا نسخه مجهز به اسنپدراگون 865 را در اکثر کشورها توزیع کند.

این اطلاعات توسط منبعی به نام THE ELEC منتشر شده است. بر اساس این اطلاعات، این نسخه در کره جنوبی نیز عرضه می شود. در صورت صحت این گزارش می توان گفت که سامسونگ برای نخستین بار، به جای استفاده از چیپست خانگی اگزینوس، به صورت عمده از چیپست های خارجی در گوشی های پرچمدار خود استفاده خواهد کرد. هنوز به طور دقیق مشخص نیست که نسخه کوالکام S11 در چه مناطقی توزیع می شود، اما عدم فروش آن در اروپا پیش بینی شده است.

گوشی گلکسی S11

سامسونگ چیپست اگزینوس 990 را به عنوان جایگزینی برای اگزینوس 9825 معرفی کرده است. هم اکنون قدرت جدیدترین پرچمداران این شرکت توسط اگزینوس 9825 تامین می شود. اما اسنپدراگون 865 متعلق به کمپانی آمریکایی کوالکام، قدرتمندتر از اگزینوس 990 است. شاید به همین خاطر سامسونگ تصمیم گرفته تا از این چیپست در پرچمداران آینده خود استفاده کند. با توجه به شایعات، گوشی های سری گلکسی اس 11 در تاریخ 18 فوریه معرفی می شوند ( تاریخ معرفی گلکسی S11 سامسونگ لو رفت ).

ارسال نظر