تصاویر قاب شفاف هواوی P40 در اختیار رسانه ها قرار گرفت

رسانه کلیک - اخیرا تصاویر تازه ای از قاب شفاف هواوی P40 در فضای مجازی منتشر شده که مشخصات ظاهری این محصول را تا حدودی برملا می کنند.

تصاویر قاب شفاف هواوی P40 در اختیار رسانه ها قرار گرفت

همانطور که می دانید، شرکت هواوی در نیمه اول سال 2020 از پرچمدار جدید خود یعنی P40 پرو رونمایی می کند. گزارش های اخیر حاکی از آن هستند که این دستگاه به یک لنز تله فوتو پریسکوپی جدید مجهز شده که امکان زوم اپتیکال 10 برابر را برای گوشی فراهم می آورد. حال تصاویر جدیدی از قاب شفاف هواوی P40 به بیرون درز پیدا کرده که اطلاعات بیشتری را در اختیار ما می گذارند. ناگفته نماند که چند روز پیش نیز عکس هایی از قاب راگد این محصول در رسانه های مختلف به گردش درآمد ( تصاویر قاب گوشی های سری هواوی P40 در اختیار رسانه ها قرار گرفت ).

با توجه به شکل ظاهری قاب ها می توان گفت که اسمارت فون مورد نظر دارای یک ماژول مستطیل شکل در قسمت بالا و سمت چپ است. همچنین حداقل سه کلید در سمت راست گوشی وجود دارند که مربوط به کلید پاور و تنظیم صدا هستند. در قسمت بالا و پایین قاب ها نیز چند فضای خالی کوچک به چشم می خورند.

طبق اطلاعات و رندرهایی که تاکنون منتشر شده، می دانیم که هواوی P40 به نمایشگر 6.1 اینچی یا 6.2 اینچی مجهز می شود. این محصول به احتمال زیاد از یک دوربین چهارگانه برای ثبت تصاویر استفاده می کند، هرچند که مشخصات دقیق سنسورها هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد. حسگر اثر انگشت نیز زیر نمایشگر تعبیه می شود.

مدیر عامل هواوی چند روز پیش طی مصاحبه ای با یک رسانه فرانسوی اعلام کرد که گوشی های هواوی P40 و P40 پرو از مارس 2020 آماده ورود به بازار فرانسه خواهند بود. متاسفانه هنوز تاریخ عرضه این محصول در کشورهای دیگر به دست ما نرسیده است.

ارسال نظر