گلکسی S11 سامسونگ با نام گلکسی S20 معرفی می شود؟

رسانه کلیک - برخلاف آنچه انتظار می رفت، گوشی جانشین گلکسی S10 با نام گلکسی S20 روانه بازار خواهد شد. مشخصات متعددی از این گوشی تاکنون منتشر شده که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

گلکسی S11 سامسونگ با نام گلکسی S20 معرفی می شود؟

بر خلاف انتظار همه، جانشین گوشی گلکسی S10 با نام گلکسی S11 روانه بازار نخواهد شد. ظاهرا سامسونگ در سال آینده از رویه مشابه با کمپانی هواوی جهت نام گذاری محصولات خود استفاده خواهد کرد. کمپانی چینی هواوی بعد از معرفی آنر 10، گوشی آنر 20 را به جای آنر 11 تولید کرد. حال سامسونگ نیز قصد دارد تا برای گوشی های پرچمدار سری S آینده خود، از چنین رویه ای پیروی کند.

طبق گزارش های قبلی، انتظار می رفت که سامسونگ در سال 2020 از گوشی های سری گلکسی S11 به عنوان جانشینی برای گوشی های گلکسی سری 10 رونمایی کند، اما برخی افشاگران نظر متفاوتی دارند.

طبق عقیده افشاگران معروف، Ice_Universe و MMDDJ، دستگاه جایگزین برای گلکسی S10 با نام گلکسی S20 روانه بازار خواهد شد.

پرچمداران آینده سامسونگ با نام های گلکسی S20e، گلکسی S20 و گلکسی S20 پلاس در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت. همچنین می توان حدس زد که سری گلکسی نوت سال آینده نیز تحت نام گلکسی نوت 20 عرضه شود، چرا که سامسونگ ظاهرا از رویه نامگذاری یکسان برای گوشی ها و تبلت های هوشمند خود استفاده می کند.

گلکسی S20

البته باید گفت که با توجه به شروع سال 2020، تغییر در نحوه نامگذاری دستگاه ها، تصمیم معقولانه ای به نظر می رسد. اما احتمالا مدل های سال 2021 دیگر به نام گلکسی S21 یا گلکسی نوت 21 خوانده نمی شوند، بلکه به ترتیب با نام گلکسی S30 و گلکسی نوت 30 به بازار معرفی خواهند شد.

چند هفته پیش، رندرها و مشخصات متعددی از دستگاه های پرچمدار آینده سامسونگ لو رفت. گوشی های سری گلکسی S20 به نمایشگری با طراحی پانچ هول و سیستم دوربین مستطیلی شکل مجهز هستند که جایگاه سنسورهای متعددی است. محصول سال 2020 سامسونگ که قبلا با نام گلکسی S11 از آن یاد می شد، از سنسور 108 مگاپیکسلی و دوربین تله فوتو با قابلیت بزرگنمایی نوری 5x بهره می گیرد.

این گوشی در بعضی از بازارها با پردازنده اسنپدراگون 865 متعلق به شرکت کوالکام و در بعضی دیگر با پردازنده اگزینوس 990 انحصاری سامسونگ عرضه می شود.

ارسال نظر