مشخصات سامسونگ گلکسی M31 لو رفت!

رسانه کلیک - سامسونگ گلکسی M31 در بنچمارک Geekbench حاضر شد. قدرت این گوشی هوشمند توسط چیپست اگزینوس 9611 تامین می شود.

مشخصات سامسونگ گلکسی M31 لو رفت!

سامسونگ در ماه فوریه از گوشی گلکسی M30 و در ماه سپتامبر از گوشی گلکسی M30s رونمایی کرد. این شرکت قصد دارد در آینده از نسل جدید آن ها با نام گلکسی M31 رونمایی کند. به تازگی این گوشی هوشمند در بنچمارک Geekbench حضور پیدا کرده که برخی از مشخصات آن را در اختیار رسانه ها قرار می دهد.

سامسونگ گلکسی M31 دارای شماره مدل SM-M315F است و در این بنچمارک در بخش تک هسته ای امتیاز 348 و در بخش چند هسته ای امتیاز 1214 را کسب کرده است. بر اساس اطلاعات این بنچمارک، محصول آینده سامسونگ به 6 گیگابایت رم مجهز شده و از سیستم عامل پیش فرض اندروید 10 بهره می برد.

بنچمارک گیک بنچ به تامین قدرت این محصول توسط چیپست اگزینوس 9611 اشاره می کند. شایعات گذشته خبر از حضور پردازنده اسنپدراگون 665 در این گوشی هوشمند داده بودند. انتظار می رود نتایج بنچمارک Geekbench صحت داشته باشد.

سامسونگ گلکسی M31

اطلاعات بیشتری توسط گیک بنچ در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است؛ با این حال شایعات گذشته به دوربین اصلی سه گانه گلکسی M31 اشاره کرده بودند. این گوشی هوشمند از سنسور اصلی 48 مگاپیکسلی به همراه سنسور 12 مگاپیکسلی اولترا واید و سنسور 5 مگاپیکسلی تشخیص عمق بهره می برد.

سامسونگ به تازگی از نسل جدید گوشی های گلکسی A رونمایی کرده است. گلکسی A71 و گلکسی A51 به یک ماژول مستطیلی روی پنل پشتی خود مجهز شده اند که دوربین اصلی آن ها را میزبانی می کند ( گلکسی A71 سامسونگ رونمایی شد؛ ویژگی های فراتر از انتظار ).

با توجه به اینکه چنین سبک طراحی در رندرهای گلکسی S11 نیز حضور داشته است، احتمالا نسل آینده گوشی های سری گلکسی M نیز از ماژول چهارگوش روی پنل پشتی خود بهره می برند ( هر آنچه درباره سامسونگ گلکسی S11 می دانیم ).

ارسال نظر