رندرهای جدید گوشی P40 پرو به فضای مجازی راه پیدا کرد

رسانه کلیک - به تازگی رندرهای جدیدی از گوشی P40 پرو هواوی در فضای مجازی منتشر شده که ما را با مشخصات ظاهری این محصول بیشتر آشنا می کنند.

رندرهای جدید گوشی P40 پرو به فضای مجازی راه پیدا کرد

به تازگی رندرهای دیگری از گوشی جدید هواوی یعنی P40 پرو در رسانه ها منتشر شده است. این بار، یکی از کاربران توییتر به نام RODENT950 سراغ گوشی P40 پرو رفته و ظاهر این محصول پرچمدار را نمایش داده است. البته باید خاطر نشان کرد که این رندرها بر اساس شایعات و افشاگری هایی بوده که به طور آنلاین پخش شده اند.

با توجه به رندرهای جدید، گوشی P40 پرو از طراحی پانچ هول بهره می برد که در گوشه چپ بالای نمایشگر قرار دارد. چهار طرف این دستگاه و حاشیه های آن به صورت منحنی است. طراحی تماما منحنی از سال ها قبل در حوزه گوشی های هوشمند مطرح شده، ولی تاکنون به وسیله هیچ تولیدکننده ای تحقق پیدا نکرده است. در صورت صحت این رندرها، کمپانی هواوی به عنوان پیشگام در پیاده سازی این طراحی شناخته خواهد شد.

گوشی P40 پرو

در پنل پشتی، یک ماژول مستطیلی مشاهده می شود که پنج سنسور را در خود جای داده است. سیستم دوربین این گوشی احتمالا شامل یک سنسور اصلی با رزولوشن 48 یا 64 مگاپیکسلی، یک لنز اولترا واید، یک لنز تله فوتو برای تصاویر پرتره، یک لنز تله فوتوی سوپر با قابلیت بزرگنمایی اپتیکال 5 یا 10 برابر و در نهایت یک لنز ماکرو یا سنسور عمقی می شود. علاوه بر این دوربین ها، یک فلش LED نیز در چیدمان مستطیلی به چشم می خورد.

با اینکه هواوی هیچ یک از اطلاعات بالا را تایید نکرده و استفاده از پنج دوربین در سیستم تصویربرداری نیز به طور قطع مشخص نیست، اما رندرهای جدید RODENT950 به عنوان جدیدترین تصاویر لو رفته از گوشی P40 پرو، احتمال صحت این موضوع را بیشتر می کند. محصول جدید هواوی اواخر مارس 2020 به هواداران خود عرضه می شود.

ارسال نظر