احتمال عرضه دو نسخه متفاوت از گوشی آیفون SE 2 در سال 2020

رسانه کلیک - با توجه به موفقیت شرکت اپل در فروش گوشی های ارزان قیمت، این کمپانی تصمیم گرفته تا آیفون SE 2 سال 2020 را در دو نسخه متفاوت از لحاظ اندازه نمایشگر به بازار عرضه کند.

احتمال عرضه دو نسخه متفاوت از گوشی آیفون SE 2 در سال 2020

با توجه به پیش بینی های مینگ چی کو، اپل احتمالا پنج آیفون جدید را در سال 2020 معرفی خواهد کرد. گوشی ارزان قیمت و جدید آیفون SE 2 با نمایشگر 4.7 اینچی نیز جزو یکی از این پنج دستگاه است. حال طبق گزارش digitimes، شرکت کوپرتینویی قصد دارد تا گوشی آیفون SE 2 خود را در دو مدل متفاوت با نمایشگر LCD 5.5 اینچی و 6.1 اینچی عرضه کند. بنابراین می توان گفت که در حقیقت، شش گوشی آیفون در سال 2020 به بازار معرفی می شوند.

آیفون 12 نیز با نمایشگرهای متفاوت اولد 5.4 اینچی و 6.1 اینچی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. البته هر دو دستگاه از فناوری ارتباطی 5G پشتیبانی کرده و دارای سیستم دوربین دوگانه در پنل پشتی هستند. برای آیفون 12 پرو نیز نمایشگر اولد در دو سایز متفاوت 6.1 و 6.7 اینچی در نظر گرفته شده است. مجددا باید خاطر نشان کرد که هر دو دستگاه از فناوری ارتباطی 5G بهره گرفته و مجهز به سیستم دوربین سه گانه در پنل پشتی هستند. بر اساس پیش بینی های دیگر مینگ چی کو، مدل های آیفون 2020 با فناوری 5G mmWave تنها در پنج بازار دنیا یعنی ایالات متحده آمریکا، ژاپن، کره جنوبی، کانادا و بریتانیا عرضه خواهند شد.

در هر صورت وجود گوشی ارزان قیمت آیفون SE 2 در دو نسخه متفاوت نشان می دهد که اپل علاوه بر بازار گوشی های پیشرفته و رده بالا، خواهان تسلط بر بازار دستگاه های رده پایین و ارزان قیمت نیز هست. پس از موفقیت گوشی های آیفون ارزان قیمت در سال های گذشته، این کمپانی تصمیم گرفته تا محصولات متعددی را در ازای قیمت های متفاوت به مشتریان خود عرضه کند.

ارسال نظر