اولین پرچمدار 5G سونی در MWC 2020 معرفی می شود

رسانه کلیک - بر اساس جدیدترین اطلاعات منتشر شده، اولین پرچمدار 5G سونی در کنگره جهانی موبایل بارسلونا 2020 در معرض دید عموم قرار می گیرد. این گوشی هوشمند به چیپست اسنپدراگون 865 مجهز می شود.

اولین پرچمدار 5G سونی در MWC 2020 معرفی می شود

انتظار می رود سونی از گوشی های 5G خود در نمایشگاه MWC 2020 رونمایی کند. در حالی که شایعات زیادی در رابطه با پرچمدار جدید سونی منتشر شده، هنوز ابهاماتی در رابطه با آن وجود دارد. نام این پرچمدار مشخص نشده، به گونه ای که در شایعات و گزارش های مختلف از نام های متفاوتی شامل اکسپریا 1.1، اکسپریا 0 و اکسپریا 3 استفاده شده است.

اگرچه نام این گوشی هوشمند مشخص نشده، اما می دانیم اولین پرچمدار 5G سونی از نمایشگر 4K HDR بهره می برد و قدرت آن را چیپست اسنپدراگون 865 تامین می کند. روی پنل پشتی این اسمارت فون دوربین اصلی چهارگانه به همراه سنسور ToF قرار می گیرد. انتظار می رود سنسور اصلی این دوربین 48 و یا 64 مگاپیکسلی باشد.

اکسپریا 5 پلاس

از سایر سنسورهای دوربین اصلی می توان به دو سنسور 12 مگاپیکسلی اشاره کرد که به صورت تله فوتو و اولترا واید درنظر گرفته شده اند. برخی شایعات به استفاده از سنسور جدید 12 مگاپیکسلی IMX555 در این دستگاه اشاره می کنند. این سنسور در گوشی های گلکسی S20 پلاس و گلکسی اس 20 حضور پیدا می کند. انتظار می رود قیمت پرچمدار سونی نزدیک به 900 دلار باشد.

این احتمال وجود دارد که این شرکت ژاپنی در کنگره جهانی موبایل بارسلونا 2020 از اکسپریا 5 پلاس نیز رونمایی کند. در گذشته شاهد انتشار رندرهای این دستگاه بودیم ( رندرهای اکسپریا 5 پلاس به دوربین اصلی چهارگانه اشاره می کنند ). این گوشی هوشمند نیز مانند پرچمدار سونی به چیپست اسنپدراگون 865 و مودم 5G مجهز خواهد شد. در نهایت باید به این موضوع اشاره کرد که احتمال رونمایی از گوشی های میان رده جدید سونی در MWC 2020 نیز وجود دارد.

ارسال نظر