گوشی های سری گلکسی S20 سامسونگ چه تاریخی وارد بازار می شوند؟

رسانه کلیک - سامسونگ به تازگی یک صفحه ثبت نام برای گوشی های سری گلکسی S20 در وب‌سایت خود به وجود آورده که تاریخ 6 مارس را نشان می دهد.

گوشی های سری گلکسی S20 سامسونگ چه تاریخی وارد بازار می شوند؟

سامسونگ در رویداد 11 فوریه از گوشی های سری گلکسی اس 20 و همچنین گوشی گلکسی Z فلیپ رونمایی می کند. وب‌سایت رسمی این شرکت به تازگی تاریخ عرضه این محصولات را اعلام کرده است.

سامسونگ اخیرا یک صفحه ثبت نام برای محصولات جدید را در وب‌سایت خود به وجود آورده است. کاربر می تواند با وارد کردن ایمیل، تمایل خود برای خرید هر یک از پرچمداران آینده یعنی سری گلکسی S20 را اعلام کند. پس از پیش سفارش یکی از گوشی های گلکسی S20 ،S20 پلاس یا S20 اولترا، تصویری به صورت زیر در صفحه ثبت نام ظاهر می شود:

طبق این تصویر احتمال می رود که محصولات سری گلکسی اس 20 در تاریخ 6 مارس عرضه شوند. با اینکه ثبت نام واقعی نیست، اما در واقع نام شرکت کننده را در لیست ایمیل سامسونگ رزرو می کند. بدین ترتیب در هنگام آغاز پیش فروش واقعی، ایمیلی از سوی این کمپانی به افراد ثبت نام کننده ارسال می شود.

البته تاریخ 6 مارس را نمی توان به طور قطعی برای عرضه گوشی گلکسی Z فلیپ نیز در نظر گرفت. گزارش های قبلی نشان می دهند که این دستگاه کمی بعد از رویداد فوریه و زودتر از گوشی های سری گلکسی S20 روانه بازار خواهد شد.

برخلاف سال گذشته، سامسونگ اطلاعات خاصی را در مورد پاداش همراه با خرید اعلام نکرده است؛ با این حال پس از ثبت نام در صفحه پیش سفارش و تکمیل آن، 35 دلار اعتبار انحصاری برای کاربر در خصوص دستگاه ها و تجهیزات جانبی معتبر در فروشگاه آنلاین سامسونگ در نظر گرفته می شود. باید خاطر نشان کرد که ثبت نام در صفحه پیش سفارش، به معنی تضمین خرید یا حتی پیش سفارش واقعی محصولات جدید نیست.

ارسال نظر