ریل می 6i به دوربین چهارگانه 48 مگاپیکسلی مجهز است؟

رسانه کلیک - کمپانی ریل می قصد دارد طی چند روز آینده از گوشی هوشمند جدید خود یعنی ریل می 6i رونمایی کند. در این مطلب به بررسی برخی از ویژگی های این گوشی می پردازیم.

ریل می 6i به دوربین چهارگانه 48 مگاپیکسلی مجهز است؟

ریل می در هفته گذشته ریل می 6 و 6 پرو را معرفی کرد و اکنون به نظر می رسد این کمپانی قصد دارد در 17 مارس از عضو سوم این خانواده یعنی ریل می 6i نیز رونمایی کند.

در رابطه با این گوشی جدید، شعبه میانمار ریل می تایید کرده که این گوشی دارای چیپست هلیو G80 است و با سرعت 18 وات با استفاده از پورت USB تایپ C شارژ می شود.

اکنون این کمپانی تایید کرده که ریل می 6i قرار است دارای دوربین چهارگانه ای در پشت آن باشد. دوربین اصلی این گوشی 48 مگاپیکسلی است که نسبت به دوربین اصلی گوشی ریل می 5i که 12 مگاپیکسلی است، ارتقای چشمگیری یافته است.

این که سه دوربین دیگر این گوشی چه ویژگی هایی دارند کماکان مشخص نشده است، با این حال انتظار می رود آن ها یک لنز اولتراواید 8 مگاپیکسلی، یک لنز ماکروی 2 مگاپیکسلی و یک لنز 2 مگاپیکسلی دارای عمق میدان کم باشند.

ریل می 6iریل می هنوز سایر ویژگی های این گوشی را برملا نکرده است، با این حال این گوشی هوشمند ماه گذشته با موفقیت آزمایش های را پشت سر گذاشت. همچنین گفته شده این گوشی دارای اسکنر اثر انگشت و صفحه نمایشی 6.5 اینچی است.

FCC همچنین اظهار کرده که گوشی 6i دارای باتری 5000 میلی آمپری است که می توان گفت نسبت به تمامی گوشی های سری 6 از زمان وانیلا 6 و وانیلا 6 پرو که باتری های 4300 میلی آمپری دارند، ظرفیت بالاتری دارد.

با این همه، برای اطلاعات بیشتر درباره سایر ویژگی های این گوشی بهتر است تا زمان رونمایی اصلی آن منتظر بمانیم.

ارسال نظر