احتمال رونمایی از مک پرو جدید اپل در WWDC 2019

رسانه کلیک - اطلاعات جدید به احتمال رونمایی از مک پرو جدید اپل در کنفرانس 2019 WWDC در ماه آینده میلادی اشاره می کند.

احتمال رونمایی از مک پرو جدید اپل در WWDC 2019

کنفرانس توسعه دهندگان اپل ماه آینده میلادی برگزار می شود. در این کنفرانس شاهد تمرکز اپل روی محصولات نرم افزاری خواهیم بود. در صورتی که گزارش اخیر صحت داشته باشد، در WWDC 2019 از سخت افزارهای جدیدی نیز رونمایی می شود.

بر اساس گزارشی جدید، اپل در Worldwide Developers Conference که در ماه ژوئن برگزار می شود، از مک پرو جدید خود رونمایی می کند. نزدیک به 2 سال از توسعه این محصول می گذرد، بنابراین طرفداران مدت زمان زیادی برای ملاقات با آن صبر کرده اند.

مک پرو اپل برای کاربران معمولی توسعه پیدا نکرده، بلکه بازار هدف آن افراد حرفه ای بوده که به قدرت بالایی نیاز دارند. با توجه به این موضوع که این کامپیوتر برای توسعه دهندگان تولید می شود، رونمایی از مدل جدید آن در کنفرانس توسعه دهندگان منطقی به نظر می رسد.

این گزارش که از سوی بلومبرگ در اختیار رسانه ها قرار گرفته، به تولید مانیتور اپل اشاره می کند. این مانیتور ماه آینده میلادی در WWDC 2019 معرفی خواهد شد. بر اساس این گزارش، مانیتور اپل 31.6 اینچی بوده و دارای رزولوشن 6K است. این مانیتور از فناوری HDR پشتیبانی می کند.

در حال حاضر اپل در رابطه با این گزارش از خود واکنشی نشان نداده است، بنابراین نمی توان با قطعیت منتظر رونمایی از محصولات یاد شده در WWDC 2019 بود.

کنفرانس توسعه دهندگان اپل از تاریخ 3 ژوئن برگزار می شود. در این کنفرانس شاهد رونمایی از نسخه جدید سیستم عامل موبایل و کامپیوتر اپل خواهیم بود. در WWDC 2019 سیستم عامل iOS 13 در معرض دید عموم قرار می گیرد ( سیستم عامل iOS 13 به دارک مود مجهز می شود ). بسیاری منتظر تغییرات اساسی در این سیستم عامل هستند.

ارسال نظر