سرفیس Neo مایکروسافت با نمایشگر دوگانه معرفی شد

رسانه کلیک - سرفیس Neo مایکروسافت از راه رسید. این دستگاه به دو نمایشگر مجهز شده و مایکروسافت برای آن سیستم عامل ویندوز 10X را در نظر گرفته است.

سرفیس Neo مایکروسافت با نمایشگر دوگانه معرفی شد

نزدیک به 10 سال پس از انتشار گزارش ها در رابطه با توسعه یک محصول با نمایشگر دوگانه توسط مایکروسافت، این شرکت در نهایت از آن رونمایی کرد. سرفیس Neo مایکروسافت این محصول متفاوت و جذاب بوده که از سیستم عامل ویندوز 10X بهره می برد. این دستگاه در تعطیلات آینده وارد بازار می شود.

سرفیس نئو مایکروسافت یک محصول مفهومی بوده و هنوز طراحی آن نهایی نشده است. این دستگاه به جای یک نمایشگر، از دو صفحه نمایش بهره می برد. در حال حاضر گوشی هایی مانند هواوی میت X دارای یک صفحه نمایش هستند که خم می شود. قدرت سرفیس Neo مایکروسافت را پردازنده اینتل تامین می کند و هر یک از بخش های آن تنها 5.6 میلی متر صخامت دارد. از این محصول می توان به صورت یک لپ تاپ نیز استفاده کرد به گونه ای که یکی از نمایشگرهای آن، حکم کیبورد را پیدا می کند.

پردازنده اینتل Lakefield برای این محصول در نظر گرفته شده که یک پردازنده هیبریدی است. این تراشه دارای نسل یازدهم موتور گرافیکی بوده که برای نمایشگر دوگانه توسعه پیدا کرده است. همانطور که در بالا گفته شد، کاربران می توانند در تعطیلات 2020 این دستگاه را خریداری کنید.

ارسال نظر