مچ بند شیائومی Mi Band 5 از NFC پشتیبانی می کند

رسانه کلیک - مچ بند شیائومی Mi Band 5 قادر است تا در خارج از چین نیز از ارتباطات NFC پشتیبانی کند. این محصول در سه ماهه دوم سال 2020 وارد بازار جهانی می شود.

مچ بند شیائومی Mi Band 5 از NFC پشتیبانی می کند

اگر به خاطر داشته باشید شرکت شیائومی در ماه ژوئن از جدیدترین مچ بند فیتنس خود، Mi Band 4 در کشور چین رونمایی کرد و به بازده خوبی در حوزه فروش دست یافت. این محصول در هنگام عرضه داخلی، به دو صورت روانه بازار شد: نسخه NFC و نسخه بدون NFC. البته در زمان عرضه این مچ بند در بازارهای خارجی، مشتریان تنها حق انتخاب نسخه بدون NFC را داشتند.

طبق گزارش های به دست آمده، شیائومی در حال ساخت مچ بند جدید خود به نام Mi Band 5 است که از ارتباطات NFC در داخل و خارج از چین پشتیبانی می کند. همانطور که می دانید، Mi Band 4 با قابلیت NFC از پرداخت های بی سیم پشتیبانی کرده و بسته به فناوری خود می تواند جایگزین کارت شناسایی در محل کار یا حتی کارت مترو یا اتوبوس شود.

به نظر می آید که مچ بند شیائومی Mi Band 5 دارای طراحی چندان ظریفی نیست که البته این موضوع موجب افزایش دوام و طول عمر این محصول می شود. طبق گزارش های منتشر شده، مچ بند فیتنس شیائومی در سه ماهه دوم سال 2020 به بازار عرضه خواهد شد.

در حال حاضر جزییات و اطلاعات زیادی درباره مچ بند شیائومی Mi Band 5 وجود ندارد، اما ظاهرا شیائومی با همکاری کمپانی هوامی، از ردیاب فیتنس نسل پنجم در محصول جدید خود استفاده کرده است. وانگ هوانگ، مدیر اجرایی هوامی گفته که این شرکت، پروژه های متعددی را با همکاری شیائومی آغاز کرده که مچ بند Mi Band 5 تنها یکی از آن هاست. در آینده همراه ما باشید تا شما را از آخرین گزارش های رسمی و غیر رسمی درباره شیائومی Mi Band 5 مطلع کنیم.

ارسال نظر