تاریخ انتشار بازی Ace Combat 7: Skies Unknown مشخص شد

رسانه کلیک - سرانجام انتظارات به پایان رسید و شرکت سرشناس «باندی نامکو انترتینمنت» در جریان رویداد «گیمزکام» سال جاری میلادی تاریخ انتشار بازی Ace Combat 7: Skies Unknown را اعلام کرد.

تاریخ انتشار بازی Ace Combat 7: Skies Unknown مشخص شد

Ace Combat نامی آشنا برای گیمرهای قدیمی و همچنین عاشقان خلبانی است که این مجموعه محبوب بیش از بیست و سه سال با بازیکنان همراه بوده و در این مدت همواره مبارزات جت های جنگی را برای دوست داران شبیه ساز خلبانی به ارمغان آورده است.

اولین نسخه سری «ایس کمبت» در سال میلادی 1992 به صورت انحصاری بر روی دستگاه های آرکید عرضه شد و سپس زمانی که شرکت سونی اولین کنسول بازی را تحت عنوان پلی استیشن 1 معرفی کرد، این عنوان ویدیویی برای اولین بار وارد دنیای پلی استیشن شد و توانست نظر و رضایت منتقدان و بازیکنان را به خود جلب کند.

بازی مورد انتظار ایس کمبت 7 را در روز بیست و هشتم دی ماه سال جاری بر روی کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان تجربه کنید!

جدیدترین اثر ویدیویی سری «ایس کمبت» به نام Ace Combat 7: Skies Unknown هم اکنون توسط استودیوی «باندی نامکو انترتینمنت» ساخته می شود که این عنوان در ابتدا برای عرضه در سال میلادی 2017 برنامه ریزی شده بود. متاسفانه سازندگان در رابطه با تاریخ انتشار این عنوان کمی بد قولی کردند، به طوری که عرضه بازی برای چندین بار پی در پی به عقب افتاد و استودیوی باندی نامکو انترتینمنت بارها بهینه سازی و دستیابی به سطح انتظارات خود را از دلایل اصلی این تاخیرهای مکرر معرفی کرده است.

حال چندی پیش استودیوی نامدار باندی نامکو انترتینمنت با شرکت در نمایشگاه بزرگ صنعت بازی های ویدیویی به نام «گیمزکام» سال جاری میلادی (Gamescom)، ضمن انتشار تریلرها و ویدیوهای گوناگون، رسما تاریخ انتشار بازی Ace Combat 7: Skies Unknown را مشخص کرد.

بر این اساس، بازی مورد انتظار و پرطرفدار «ایس کمبت 7» در روز بیست و هشتم دی ماه سال جاری (18 ژانویه سال میلادی 2019) بر روی دو کنسول نسل هشتم ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد. از طرفی، کاربران و دارندگان پلتفرم پی سی نیز با چیزی در حدود دو هفته تاخیر، در روز دوازدهم بهمن امسال (1 فوریه) می توانند جدیدترین نسخه سری ایس کمبت را بر روی پلتفرم رایانه شخصی خود تجربه کنند.

نسخه رایانه شخصی بازی با دو هفته تاخیر، در روز دوازدهم بهمن عرضه می شود.

در کنار اعلام تاریخ انتشار بازی Ace Combat 7: Skies Unknown توسط استودیوی باندی نامکو انترتینمنت، سازندگان یک تریلر داستانی نیز از بازی با طرفداران و هواداران به اشتراک گذاشتند که در این ویدیو با شخصیت ها و روند داستانی آن بیشتر آشنا می شویم.

همانطور که اطلاع دارید، داستان بازی ایس کمبت 7 در قاره یوژیا (Usea) جریان دارد که شما به عنوان یکی از اعضای جوخه نظامی متشکل از خلاف کاران و جنایت کاران، با کنترل هواپیماها و جت های جنگی باید هواپیماهای بدون سرنشین و دشمنان خود را نابود کنید و به یک قهرمان تبدیل شوید.

جدا از این تریلر داستانی، باندی نامکو انترتینمنت از دو کنترلر مخصوص بازی Ace Combat 7: Skies Unknown نیز رونمایی کرده که این دو کنترلر مخصوص پرواز دقیقا از کنترلرهای یک جت جنگی الهام گرفته شده اند و به صورت کاملا واقع گرایانه ای توسط دو شرکت جداگانه به نام های Hori و Thrustmaster ساخته می شود. با اینکه هنوز زمان عرضه دقیق این کنترلرها مشخص نشده است، لیکن به نظر می رسد این دو کنترلر همزمان با عرضه بازی ایس کمبت 7 برای دو کنسول پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

در ادامه می توانید تصاویری از دو کنترلر مخصوص پرواز و بازی ایس کمبت 7 را مشاهده کنید.


  • تاریخ انتشار بازی Ace Combat 7: Skies Unknown

  • تاریخ انتشار بازی Ace Combat 7: Skies Unknown

  • تاریخ انتشار بازی Ace Combat 7: Skies Unknown

ذکر این نکته مهم است که نسخه پلی استیشن 4 بازی مورد انتظار Ace combat 7: Skies Unknown از هدست واقعیت مجازی پلی استیشن (PSVR) نیز پشتیبانی می کند که به لطف آن، این اثر ویدیویی تجربه کاملا جدیدی از سری ایس کمبت و همچنین شبیه ساز مبارزات جت ها و هواپیماهای جنگی را برای دارندگان این دستگاه رقم می زند.

چنانچه یکی از کاربران و دارندگان کنسول هیبریدی جدید شرکت نینتندو یعنی سوییچ هستید، بهتر است بدانید شرکت باندی نامکو انترتینمنت در شهریور ماه سال گذشته رسما اعلام کرد که بازی ایس کمبت 7 بر روی این دستگاه منتشر نخواهد شد. سازندگان دلیل اصلی عدم عرضه این عنوان ویدیویی مهیج بر روی کنسول نینتندو سوییچ را محدودیت های سخت افزاری این دستگاه می دانند؛ به طوری که استفاده از تکنولوژی های مختلف در ساخت بازی، اجرای این عنوان بر روی سوییچ را سخت و حتی غیرممکن می کند.

در حال حاضر، نسخه استاندارد بازی پرطرفدار Ace combat 7: Skies Unknown با قیمت 59.99 دلار در خرده فروشان معروف دنیا از جمله آمازون و گیم اسپات به فروش می رسد. این در حالی است که پیش فروش این عنوان هنوز در فروشگاه های رسمی پلی استیشن استور، ایکس باکس لایو و استیم آغاز نشده و امکان پیش خرید مستقیم از این فروشگاه ها فراهم نیست.

حال در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با تاریخ انتشار بازی Ace Combat 7: Skies Unknown و تاخیرهای پی در پی این عنوان ویدیویی چیست؟ به نظر شما، آیا استودیوی باندی نامکو انترتینمنت بار دیگر این تاریخ ذکر شده را برای افزایش کیفیت بازی تغییر می دهد؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر