بازی های رایگان ماه سپتامبر 2018 ایکس باکس لایو گلد

رسانه کلیک - شرکت نامدار مایکروسافت به تازگی فهرست اسامی بازی های رایگان ماه سپتامبر 2018 ایکس باکس لایو گلد را منتشر کرد که این لیست شامل بازی های Prison Architect و Livelock برای کنسول ایکس باکس وان می شود.

بازی های رایگان ماه سپتامبر 2018 ایکس باکس لایو گلد

شرکت بزرگ مایکروسافت طبق روال همیشه با اتمام هر ماه میلادی، فهرست اسامی بازی های رایگان جدید سرویس طلایی ایکس باکس لایو مرسوم به Xbox Live Gold را در وب سایت اطلاع رسانی خود با بازیکنان و طرفداران به اشتراک می گذارد. بدین ترتیب، چندی پیش لیست بازی های رایگان ماه سپتامبر 2018 ایکس باکس لایو گلد توسط ردموندی ها منتشر شد که مثل همیشه، این فهرست از عرضه رایگان دو بازی برای کنسول ایکس باکس وان و دو بازی برای کنسول ایکس باکس 360 خبر می دهد.

باز هم عملکرد ضعیف مایکروسافت در سرویس ایکس باکس لایو گلد؛ بازی های نه چندان معروفی به سراغتان می آیند!

بر این اساس، کاربران و دارندگان کنسول ایکس باکس وان در طول ماه سپتامبر به صورت رایگان به دو عنوان ویدیویی نسبتا جذاب و هیجان انگیز به نام های Prison Architect: Xbox One Edition و Livelock دسترسی دارند که این دو اثر ویدیویی به ترتیب با قیمت های 29.99 دلار و 9.99 دلار برای کاربران عادی شبکه ایکس باکس در فروشگاه رسمی مایکروسافت به فروش می رسد.

از طرف دیگر، متاسفانه بازی های این ماه کنسول ایکس باکس 360 نیز چندان بازی های برجسته و مشهوری نیستند و مایکروسافت دو بازی LEGO Star Wars III: The Clone Wars و Sega Vintage Collection: Monster World را به عنوان بازی های رایگان ماه سپتامبر سال جاری میلادی برای کاربران و دارندگان کنسول نسل هفتم ایکس باکس 360 در نظر گرفته است. صرفا جهت اطلاع عرض می کنیم که ارزش و قیمت این دو عنوان نیز به ترتیب 19.99 دلار و 9.99 دلار است.

به علاوه، به لطف پشتیبانی از قابلیت Backward Compatibility، هر دو عنوان ویدیویی کنسول ایکس باکس 360 به صورت رایگان بر روی کنسول ایکس باکس وان نیز قابل اجرا است. بدین ترتیب، کاربران و دارندگان کنسول ایکس باکس وان به مانند همیشه در مجموع میزبان چهار بازی مختلف هستند.

بار دیگر یادآوری می کنیم که برای دریافت رایگان عناوین ویدیویی زیر و افزودن آن ها به حساب کاربری خود نیازی به دریافت کامل دیتا و محتوای بازی ها نیست، بلکه پس از طی و تایید نهایی مراحل خرید رایگان، عناوین ویدیویی زیر به حساب کاربری شما افزوده می شود. از این رو، تا زمانی که جز کاربران سرویس ایکس باکس لایو گلد به شمار روید، با مراجعه به صفحه هر یک از این عناوین در فروشگاه ایکس باکس لایو می توانید دیتا و محتویات بازی ها را به طور رایگان دریافت کنید.

ناگفته نماند؛ با اعلام و انتشار اسامی فهرست بازی های رایگان ماه سپتامبر 2018 ایکس باکس لایو، فرصت دریافت بازی های رایگان ماه گذشته دو کنسول ایکس باکس وان و ایکس باکس 360 به‌زودی به پایان می رسد. حال، از آنجا که ماه گذشته کاربران و مشترکین سرویس ایکس باکس لایو گلد و دارندگان کنسول ایکس باکس وان میزبان دو بازی پرطرفدار و بی نظیر Forza Horizon 2 و For Honor بودند، در صورتی که تا به امروز موفق به دریافت آن ها نشده اید، هرگز این پیشنهاد ویژه را از دست ندهید و فورا این دو اثر ویدیویی مهیج را به حساب کاربری خود اضافه کنید و از تجربه کاملا رایگان آن ها لذت ببرید.

در ادامه می توانید فهرست اسامی بازی های رایگان ماه سپتامبر 2018 ایکس باکس لایو گلد را مشاهده کنید.

بازی های رایگان کنسول ایکس باکس وان

  • Prison Architect: Xbox One Edition

تاریخ شمسی: از روز شنبه دهم شهریور ماه سال 97 الی یکشنبه هشتم مهر

تاریخ میلادی: از یکم سپتامبر سال میلادی 2018 الی سی‌ام سپتامبر

  • Livelock

تاریخ شمسی: از روز یکشنبه بیست و پنجم شهریور ماه سال 97 الی دوشنبه بیست و سوم مهر

تاریخ میلادی: از شانزدهم سپتامبر سال میلادی 2018 الی پانزدهم اکتبر

بازی های رایگان کنسول ایکس باکس 360

  • LEGO Star Wars III: The Clone Wars

تاریخ شمسی: از روز شنبه دهم شهریور ماه سال 97 الی شنبه بیست و چهارم شهریور

تاریخ میلادی: از یکم سپتامبر سال میلادی 2018 الی پانزدهم سپتامبر

  • Sega Vintage Collection: Monster World

تاریخ شمسی: از روز یکشنبه بیست و پنجم شهریور ماه سال 97 الی یکشنبه هشتم مهر

تاریخ میلادی: از شانزدهم سپتامبر سال میلادی 2018 الی سی‌ام سپتامبر

جهت دسترسی و دریافت بازی های رایگان ماه سپتامبر 2018 ایکس باکس لایو گلد در تاریخ های مذکور به فروشگاه رسمی ایکس باکس لایو مراجعه کنید.

شایان ذکر است؛ تمامی عناوین ویدیویی فوق صرفا برای کاربران و مشترکین سرویس ایکس باکس لایو گلد یا همان اشتراک طلایی ایکس باکس در نظر گرفته شده است. به بیان دیگر، چنانچه شما عضو این سرویس پولی شبکه Xbox Live نباشید، امکان دریافت و دسترسی رایگان به بازی های ذکر شده را نخواهید داشت و برای تجربه آن ها باید از فروشگاه ایکس باکس لایو نسبت به خرید بازی های یاد شده اقدام کنید.

همانطور که عرض کردیم، عضویت در سرویس طلایی ایکس باکس یا همان Xbox Live Gold به صورت پولی است و علاقه مندان به ازای پرداخت مبالغ مختلف می توانید در بازه های زمانی گوناگون نظیر یک هفته، یک ماهه، سه ماهه، یک ساله و غیره در این سرویس ویژه عضو شده و از مزایای آن نظیر امکان تجربه بخش چند نفره بازی های ویدیویی، دریافت رایگان تعدادی بازی به صورت ماهانه، امکان استفاده از تخفیف های ویژه و غیره بهره مند شوند.

حال در پایان این خبر، فراموش نکنید که دیدگاه و نظرات شخصی خود در رابطه با بازی های رایگان ماه سپتامبر 2018 ایکس باکس لایو گلد را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر