سهم نسخه های مختلف اندروید برای ماه آگوست مشخص شد

رسانه کلیک - میزان سهم نسخه های مختلف اندروید در اینترنت منتشر شد. در جدیدترین آمار مربوط به ماه آگوست، اندروید 9 غایب است.

سهم نسخه های مختلف اندروید برای ماه آگوست مشخص شد

به تازگی آمار مربوط به سهم نسخه های مختلف اندروید به اینترنت راه پیدا کرده است. مانند آمارهای گذشته، سهم نسخه های جدید اندروید در حال افزایش است. در حال حاضر نسخه های مختلف اندروید نوقا شامل اندروید 7.0 و 7.1، بیشترین کاربران را در دنیای اندروید دارند. میزان سهم این نسخه از سیستم عامل اندروید 30.8 درصد است.

در ماه آگوست نسخه های مختلف اندروید اوریو بیشترین رشد را تجربه کردند. سهم اندروید اوریو شامل اندروید 8.0 و 8.1 از 12.1 درصد در ماه جولای به 14.6 درصد در ماه آگوست افزایش پیدا کرده است.

در این آمار جدیدترین نسخه از سیستم عامل موبایل گوگل ، اندروید 9 حضور ندارد که احتمالا سهم این نسخه از سیستم عامل اندروید کمتر از 0.1 درصد باشد.

در حال حاضر دستگاه های کمی شامل گوشی های گوگل پیکسل و اسنشال فون به اندروید پای مجهز شده اند ( اندروید 9 با نام اندروید پای برای گوشی های گوگل پیکسل عرضه شد ). انتظار می رود با رونمایی از محصولات جدید مانند پیکسل 3 و پیکسل 3 XL، سهم این نسخه از سیستم عامل موبایل گوگل افزایش پیدا کند.

در این لیست سهم نسخه های مختلف اندروید به صورت جداگانه اعلام شده است. اندروید مارشمالو در ماه آگوست سهمی برابر با 22.7 درصد داشته که در مقایسه با ماه گذشته میلادی کاهشی 0.8 درصدی را تجربه کرده است.

در این ماه نسخه های مختلف اندروید لالی پاپ سهمی برابر با 19.2 درصد داشته اند. در ماه آگوست اندروید کیت کیت سهمی برابر با 8.6 درصد، اندروید جلی بین سهمی برابر با 3.5 درصد، اندروید بستنی حصیری سهمی برابر با 0.3 درصد و اندروید نان زنجبیلی سهمی برابر با 0.3 درصد داشته است.

ارسال نظر