آقای‌ وزیر گرانی بی سر و صدای بسته های اینترنت موبایل حق‌ الناس نیست؟

رسانه کلیک - دبیر هیئت رییسه مجلس دهم در توییتر با خطاب قرار دادن وزیر ارتباطات نسبت به گرانی‌ بسته های اینترنت موبایل واکنش نشان داد.

آقای‌ وزیر گرانی بی سر و صدای بسته های اینترنت موبایل حق‌ الناس نیست؟

به گزارش کلیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ احمد امیرآبادی فراهانی دبیر هیئت رییسه مجلس دهم، نماینده دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با انتشار پستی در توییتر خطاب به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نوشت:

جناب آقای جهرمی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات؛

به یاد دارم، شما در مصاحبه ای گفته بودید: افت کیفیت اینترنت حق‌ الناس است..!

آیا گرانی بی سر و صدای بسته های اینترنت موبایل و توجیه اپراتورها حق الناس نیست؟

بسته‌ های اینترنت موبایل

پیش از این وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه یکی از جلسات هیات دولت در رابطه با کیفیت اینترنت بیان کرده بود: ما افت سرعت نداشته‌ ایم، اما شاهد کاهش کیفیت بودیم که امیدواریم به زودی برطرف شود، افت کیفیت اینترنت حق‌ الناس است ( شکایت های مردمی از کیفیت اینترنت بالا گرفت!) .

آذری جهرمی در رابطه با بحث کیفیت اینترنت توضیح داده بود: کیفیت، دو بحث دارد. بحث اول کیفیت ارائه خدمات شرکت‌ های اینترنتی است که همواره بحث بر سر این موضوع وجود داشته است. بحث دوم افت کیفیت به اثر فیلترینگ بر روی اینترنت بر می گردد. همه این موضوعات مورد توجه است، چرا که افت کیفیت سرویس بخشی از حق‌ الناس است و ما برای حل این موضوع جدیت داریم. این مطالبه به حق مردم را پیگیری می‌ کنیم و امیدواریم به سرانجام مطلوبی برسد.

ارسال نظر