معرفی 5 اپلیکیشن که باید از آن‌ها در ایام محرم استفاده کنید!

رسانه کلیک - با توجه به فرا رسیدن ایام عزاداری اباعبدالله (علیه السلام)، در این مطلب شما را با بهترین اپلیکیشن‌های محرمی مخصوص تلفن همراه آشنا می‌کنیم.

معرفی 5 اپلیکیشن که باید از آن‌ها در ایام محرم استفاده کنید!

اپلیکیشن‌های مذهبی متعددی با موضوع‌های مختلف برای گوشی‌های اندروید و iOS موجود بوده و افراد می‌توانند در ایام محرم از آن‌ها نهایت استفاده را داشته باشند. در ادامه این مطلب تعدادی از این اپلیکیشن‌های محرمی را به شما معرفی می‌کنیم.

نای نی

اپلیکیشن نای نی مجموعه‌ای از نوحه‌های قدیمی و جدید را به صورت دسته‌بندی شده در اختیارتان قرار می‌دهد. شما می‌توانید در این برنامه انواع نوحه‌ها را به صورت صوتی یا تصویری و با زبان‌های مختلف دانلود کنید. علاوه بر دانلود، امکان پخش آنلاین هم در این اپ موجود است. نای نی به صورت رایگان برای گوشی‌های اندرویدی قابل دانلود است.

اپلیکیشن‌های محرمی

قلم هوشمند زیارت عاشورا

اگر می‌خواهید زیارت عاشورا را به صورت صوتی در تلفن هوشمند خود داشته باشید، اپلیکیشن قلم هوشمند زیارت عاشورا انتخاب مناسبی است. در این برنامه به شما این امکان داده می‌شود تا بدون اتصال به اینترنت از 10 صدای مداح مختلف برای خواندن دعا استفاده کنید. از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن می‌توان به شمارشگر دستی، حرکت خودکار متن، دریافت پیام های مذهبی ویژه محرم، معرفی فضائل زیارت عاشورا و نمایش همزمان ترجمه فارسی اشاره کرد. این اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید به صورت رایگان موجود است.

اپلیکیشن‌های محرمی

لبیک

لبیک اپلیکیشنی برای سیستم عامل iOS است که استفاده از آن را در ایام محرم پیشنهاد می‌‌کنیم. این برنامه نسخه متنی و صوتی زیارت عاشورا به کاربر ارایه می‌کند و برای استفاده از آن نیاز به اتصال اینترنت نیست. علاوه بر پخش زیارت عاشورا، بخشی در این اپ برای جستجو میان هیئت‌های حسینی ایجاد شده که در آن می‌توانید از روی نقشه به محل برگزاری هرکدام دسترسی داشته باشید. با انتخاب هر هیئت، نام مداح، نام سخنران، آدرس و زمان آغاز نمایش داده می‌شود. اپلیکیشن لبیک به صورت رایگان از اپ استور قابل دانلود است.

اپلیکیشن‌های محرمی

بشرا

بشرا یکی دیگر از اپلیکیشن‌های محرمی است که استفاده از آن در این ایام می‌تواند مفید باشد. در بشرا مجموعه‌ای از ویدیوهای مذهبی در اختیارتان قرار گرفته و این امکان به شما داده می‌شود تا آن‌ها را به صورت آنلاین اجرا و یا دانلود کنید. بشرا برای سیستم عامل اندروید موجود بوده و بدون پرداخت هزینه قابل دانلود و نصب است.

اپلیکیشن‌های محرمی

زیارت عاشورا

توسط این اپلیکیشن نسخه متنی و صوتی زیارت عاشورا را همراه با ترجمه فارسی در تلفن هوشمند خود خواهید داشت. در این برنامه امکانات متعددی برای شخصی سازی صفحه موجود بوده و شما می‌توانید برای راحتی بیشتر، تنظیمات مناسب خود را در آن اعمال کنید. این اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید عرضه شده و به صورت رایگان در دسترس است.

اپلیکیشن‌های محرمی

نظر شما در رابطه با اپلیکیشن‌های محرمی معرفی شده در این مطلب چیست؟

ارسال نظر