اتمام بخش داستانی بازی Assassin’s Creed Odyssey چهل ساعت طول می کشد!

رسانه کلیک - بر اساس گفته های وب سایت معتبر PowerPyx، برای اتمام بخش داستانی بازی Assassin’s Creed Odyssey به چیزی در حدود 40 ساعت زمان نیاز دارید که البته با توجه به درجه سختی و تجربه مراحل فرعی، این زمان بیشتر هم می شود.

اتمام بخش داستانی بازی Assassin’s Creed Odyssey چهل ساعت طول می کشد!

از زمانی که شرکت فرانسوی یوبی سافت یک سال به مجموعه پرطرفدار «اساسین کرید» استراحت داد و روی نوآوری و ایده های جدید تمرکز کرد، این سری رنگ و بوی جدیدی به خود گرفت و بیشتر از آنکه المان های همیشه خود را حفظ کند و به ریشه های اصلی اساسین کرید پایبند بماند، مکانیزم های نقش آفرینی در آن پررنگ تر شد و در نتیجه، عنوان «اساسین کرید اوریجین» از آن هویت مجموعه خود فاصله گرفت و تجربه جدیدی را برای بازیکنان و گیمرها رقم زد.

با در نظر گرفتن دیالوگ ها و جست و جو در جهان بازی، اتمام بخش داستانی بازی Assassin's Creed Odyssey قریب به 40 ساعت به طول می انجامد.

حال، پس از موفقیت عنوان اساسین کرید اوریجین، شرکت یوبی سافت به پیاده سازی ایده های جاه طلبانه خود ادامه داد و به سراغ ساخت و توسعه عنوان جدیدی به نام Assassin's Creed Odyssey رفت که این بازی در یونان باستان جریان دارد و تاریخ غنی این سرزمین به همراه حوادث تلخ و شیرین حملات یونان را به تصویر می کشد. از این رو، هیچ شکی نیست که بازی «اساسین کرید اودیسه» هم از حیث نقشه و جهان و هم از حیث محتویات یک عنوان ویدیویی بسیار بزرگ و عظیم است که تنها چند روز با عرضه نسخه نهایی و کامل آن فاصله داریم.

در همین رابطه، وب سایت معتبر PowerPyx اخیرا مدعی شد که بازیکنان برای اتمام بخش داستانی بازی Assassin's Creed Odyssey در حالت درجه سختی متوسط، به طور میانگین باید 40 ساعت از وقت خود را صرف تجربه این عنوان ویدیویی کنند که زمان قابل توجه و زیادی است. به عبارتی، با توجه به حجم کلی دیتای بازی، می توان این موضوع را این چنین نیز مطرح کرد که شما در هر ساعت، به طور میانگین نزدیک به یک گیگابایت از محتویات بازی را تجربه می کنید.

کارشناس وب سایت PowerPyx در این باره می گوید:

من بیش از 41 ساعت از وقت خود را صرف تجربه بازی اساسین کرید اودیسه کردم و در نهایت آن را به پایان رساندم. بیشتر دیالوگ ها را تماشا کردم، اما از گوش دادن به برخی از مکالمات فرعی صرف نظر کردم.

البته این وب‌سایت معتقد است که می توان بخش داستانی بازی Assassin's Creed Odyssey را در کمتر از چهل ساعت نیز به پایان رساند، به طوری که در این صورت باید تمام مکالمات و دیالوگ های میان شخصیت ها را رد کنید و یا قید کشف تمامی نقاط نقشه بازی را بزنید. به گفته این منبع، به نظر می رسد که کاوش و جست و جو در جهان بازی و همچنین مدت زمان دیالوگ ها و بخش های سینماتیک حدود 5 الی 6 ساعت زمان می برد.

در صورت تجربه مراحل فرعی و ماموریت های اضافه، این زمان به 50 الی 60 ساعت نیز افزایش پیدا می کند.

تجربه آزمایش کنندگان بازی اساسین کرید اودیسه نشان می دهد که این عنوان ویدیویی طولانی ترین بازی در مجموعه محبوب اساسین کرید به شمار می رود. حال، جالب تر اینکه در صورت انجام فعالیت و ماموریت های فرعی، بعضا مدت زمان گیم پلی بازی به 50 الی 60 ساعت نیز می رسد. بدیهی است که درجه سختی نیز در مدت زمان گیم پلی بازی تاثیرگذار است. بنابراین، شما با تجربه ماموریت های فرعی و فعالیت های اضافی می توانید بیش از 40 ساعت از بازی Assassin's Creed Odyssey لذت ببرید و خود را درگیر تمامی محتویات آن کنید.

وب سایت PowerPyx همچنین در خصوص افزایش سطح شخصیت بازی توضیح داد:

برای افزایش سطح شخصیت بازی باید کارهای زیادی را انجام دهید. اختلاف فاحشی میان بخش داستانی بازی در سطح (لول) وجود دارد که البته باید در نظر داشته باشید که انجام ماموریت های فرعی بهترین راه برای افزایش «میزان تجربه» (XP) و سطح شخصیت بازی است.

فراموش نکنید که محتویات عنوان ویدیویی اساسین کرید اودیسه پس از انتشار نسخه کامل بازی همچنان به‌روز می شود. به گفته شرکت یوبی سافت، نسخه بعدی این مجموعه به این زودی ها منتشر نخواهد شد و بازیکنان چند سالی خود را با تجربه این اثر محبوب و مهیج سرگرم می کنند. بدین خاطر، سازندگان به مرور زمان با انتشار بسته های الحاقی که شامل ماموریت های داستانی جدید می شود، محتویات تازه و بیشتری به بازی اضافه می کنند؛ هرچند ظاهرا تمامی این بسته های الحاقی و گسترش دهنده به صورت رایگان به دست بازیکنان و کاربران نمی رسد و علاقه مندان باید با پرداخت هزینه اضافه و یا خرید نسخه سیزن پس، به تجربه این محتویات بپردازند.

جدا از تجربه مراحل فرعی، عرضه بسته های الحاقی و محتویات اضافی نیز مدت زمان گیم پلی بازی را بالا می برد.

از دیگر خبرهای مرتبط با عنوان ویدیویی اساسین کرید اودیسه می توان به انتشار آخرین تریلر بازی تحت عنوان «لانچ تریلر» یا همان تریلر زمان عرضه اشاره کرد. در این تریلر یک و نیم دقیقه ای، یوبی سافت در ابتدا به نظرات مثبت منتقدان حوزه بازی های ویدیویی در خصوص عنوان ویدیویی «اساسین کرید اودیسه» اشاره می کند و سپس مبارزات و نبردهای هیجان انگیز و جذاب بازی را به نمایش می گذارد و در برخی صحنه ها شما را با دشمنان و حیوانات وحشی که جان شخصیت اصلی را به خطر می اندازند، آشنا می کند. برای مشاهده این ویدیو، روی این لینک کلیک کنید.

شایان ذکر است؛ بازی مورد انتظار و هیجان انگیز Assassin's Creed Odyssey روز جمعه سیزدهم مهر ماه سال 97 (پنجم ماه اکتبر سال جاری میلادی) توسط شرکت یوبی سافت روی پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر می شود.

توجه داشته باشید که تنها چند روز فرصت دارید تا از مزایا و هدایای پیش خرید بازی بهره مند شوید. به طور دقیق تر، در حال حاضر نسخه های استاندارد، دیلاکس، گلد (طلایی) و آلتیمیت (Ultimate) بازی به ترتیب با قیمت های 59.99 دلار، 79.99 دلار، 99.99 دلار و 119.99 دلار در فروشگاه های رسمی پلی استیشن استور، ایکس باکس لایو، یوپلی و استیم به فروش می رسد که در صورت پیش خرید آن، چندین آواتار ویژه نیز از سوی سازندگان دریافت می کنید. همچنین با خرید نسخه گلد می توانید زودتر از سایر بازیکنان به برخی مراحل و ماموریت ها دسترسی داشته باشید.

دیدگاه ها و نظرات شخصی خود را در رابطه با مدت زمان بخش داستانی بازی Assassin's Creed Odyssey با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر