بازی Borderlands 3 در سال میلادی 2019 منتشر می شود؟

رسانه کلیک - جدیدترین گزارش ها نشان می دهد که بازی Borderlands 3 برای عرضه در سال میلادی 2019 برنامه ریزی شده و استودیوی «گرز باکس سافت ور» هم اکنون بر روی ساخت این عنوان مورد انتظار کار می کند.

بازی Borderlands 3 در سال میلادی 2019 منتشر می شود؟

یکی از متفاوت ترین بازی های تیراندازی که در نسل هفتم کنسول های خانگی با استقبال بی نظیر بازیکنان و گیمرها رو به رو شد و موفقیت زیادی را برای شرکت سازنده و ناشر خود به همراه آورد، مجموعه پرطرفدار Borderlands است. نسخه اول این سری اکشن ماجراجویی در سال میلادی 2009 و سپس نسخه دوم آن در فاصله کمتر از سه سال، در سال میلادی 2012 به انتشار رسید. ارائه گیم پلی جذاب و مهیج را می توان از دلایل عمده موفقیت و محبوبیت این مجموعه در میان بازیکنان دانست که توانست تجربه جدید و متفاوتی را برای گیمرها رقم بزند.

ظاهرا استودیوی «گرز باکس سافت ور» در حال صداگذاری بازی Borderlands 3 است!

حال، بیش از شش سال از انتشار نسخه دوم بازی Borderlands می گذرد و در این مدت طولانی، همواره شایعه ها و گزارش های متعددی در رابطه با ساخت، توسعه و عرضه نسخه سوم این عنوان ویدیویی به گوش رسیده که متاسفانه هیچ کدام از آن ها توسط شرکت «توکی گیمز» (2K Games) و استودیوی «گرز باکس سافت ور» (Gearbox Software) مورد تایید قرار نگرفته است. هرچند، شواهد امر گویای این موضوع است که تمامی اعضای استودیوی گرز باکس سافت ور، خالق و سازنده سری Borderlands، بر روی ساخت نسخه سوم این مجموعه متمرکز شده اند و این عنوان مورد انتظار هم اکنون مراحل ساخت خود را در این استودیوی بازی سازی طی می کند.

تا پیش از برگزاری رویداد E3 2018، بسیاری از بازیکنان و طرفداران پر و پا قرص این مجموعه بر این باور بودند که شرکت توکی گیمز در جریان این مراسم از بازی Borderlands 3 رونمایی می کند. لیکن، این مراسم با حضور بسیاری از بازی سازان و شرکت های مختلف برگزار شد و متاسفانه هیچ نشانه و خبری از این عنوان ویدیویی در آن نبود.

حال، اخیرا یک کانال اطلاع رسانی نسبتا مشهور در شبکه یوتیوب به نام The Triple S League ادعا کرد که نسخه سوم سری «بوردر لندز» هم اکنون توسط استودیوی گرز باکس سافت ور ساخته می شود و این عنوان در سال میلادی آینده (2019) به دست بازیکنان و علاقه مندان می رسد.

شرکت پرآوازه «توکی گیمز» یکی از مورد انتظارترین بازی های خود را در سال مالی 2020 منتشر می کند که گمان می رود این عنوان همان بازی Borderlands 3 باشد.

به طور دقیق تر، این کانال مدعی است که جزئیاتی از دو منبع نزدیک به استودیوی گرز باکس سافت ور و شرکت توکی گیمز به دست آورده که این اطلاعات نشان می دهد سازندگان هم اکنون مشغول صداگذاری زبان های مختلف بازی Borderlands 3 هستند و این عنوان به مرحله پایانی ساخت و توسعه خود نزدیک تر شده است. از این رو، کانال یوتیوب The Triple S League خاطرنشان کرد که بازی Borderlands 3 در سال میلادی آینده (2019) روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر می شود.

از طرفی دیگر، شرکت توکی گیمز چندی پیش رسما اعلام کرد که در سال مالی 2020 یکی از مورد انتظارترین عناوین ویدیویی خود را منتشر می کند. از آنجا که مجموعه Borderlands همواره جزو مورد انتظارترین بازی های این شرکت به شمار می رود و طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد، به نظر می رسد این اثر ویدیویی مورد انتظار همان نسخه سوم بازی «بوردر لندز» است که در سال مالی 2020 شرکت توکی گیمز عرضه خواهد شد.

بهتر است بدانید که سال مالی 2020 شرکت توکی گیمز از اواسط فروردین ماه سال 98 (ابتدای ماه آوریل سال میلادی 2019) آغاز شده و اواسط فروردین ماه سال 99 (انتهای ماه مارس سال میلادی 2020) به پایان می رسد. بدین ترتیب، گمانه زنی کانال مذکور در رابطه با عرضه بازی Borderlands 3 در سال میلادی 2019 بر خلاف گفته های شرکت سرشناس توکی گیمز نیست.

بازی Borderlands 3

فراموش نکنید که شرکت توکی گیمز هنوز از بازی Borderlands 3 رونمایی نکرده است!

تا به این لحظه بازی Borderlands 3 به صورت رسمی توسط شرکت توکی گیمز و یا استودیوی گرز باکس سافت ور معرفی نشده است و عرضه نهایی این عنوان ویدیویی در هاله ای از ابهام قرار دارد. با این حال، تقریبا دو سال پیش بود که استودیوی گرز باکس سافت ور رسما تایید کرد که مراحل ساخت و توسعه این عنوان را آغاز کرده و تمام تمرکز خود را روی این اثر محبوب قرار داده است. هرچند، متاسفانه جزئیات دیگری از سوی این استودیو ارائه نشده و هنوز اطلاعاتی در زمینه فرآیند و پروسه ساخت بازی در دسترس نیست.

فراموش نکنید این اولین باری نیست که شایعه عرضه بازی «بوردر لندز 3» در سال آینده میلادی به گوش می رسد. با وجود همه این ها، این گزارش همچنان در حد یک شایعه باقی مانده و باید منتظر واکنش شرکت توکی گیمز و معرفی رسمی بازی از سوی سازندگان بمانیم.

حال در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با بازی Borderlands 3 و عرضه آن در سال آینده میلادی چیست؟ به نظر شما، آیا شرکت «توکی گیمز» به‌زودی از این عنوان ویدیویی رونمایی می کند و یا در بزرگترین رویداد حوزه بازی های ویدیویی به نام E3 2019 به معرفی آن می پردازد؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر