بازی For Honor بیش از 15 میلیون بازیکن دارد!

رسانه کلیک - بر اساس جدیدترین بیانیه یوبی سافت، تعداد بازیکنان بازی For Honor از مرز 15 میلیون نفر عبور کرده و این عنوان ویدیویی موفق به شکست رکورد جدیدی برای این شرکت فرانسوی شده است.

بازی For Honor بیش از 15 میلیون بازیکن دارد!

بازی For Honor را می توان یکی از پرفراز و نشیب ترین عناوین ویدیویی شرکت فرانسوی یوبی سافت در چند سال اخیر دانست که در ابتدا به دلیل مشکلات فراوان و باگ های آزاردهنده، به ناامید کننده ترین و ناموفق ترین بازی تبدیل شد و روز به روز نیز شاهد کاهش چشمگیر تعداد کاربران و گیمرهای آن بودیم؛ به طوری که برخی گزارش ها نشان می دهد که این عنوان ویدیویی در چند ماه نخست انتشارش نزدیک به 90 درصد از جامعه بازیکنان خود را از دست داده بود که بی شک رقم قابل توجهی است.

با وجود فراز و نشیب های گوناگون، «فور آنر» هم اکنون به عنوان یکی از سرگرم کننده ترین بازی ها شناخته می شود!

هرچند، یوبی سافت در گذشته بارها و بارها اعلام کرده بود که بازی «فور آنر» طیف گسترده ای از بازیکنان را هدف قرار نداده و تنها سلیقه و انتظارات عده محدودی از گیمرها را برآورده می کند، اما از آنجا که این شرکت همواره با انتشار به‌روزرسانی های متعدد مشکلات و ایرادات بازی های ویدیویی خود را برطرف کرده، عنوان For Honor نیز از این قاعده مستثنی نبوده و پس از دریافت آپدیت های گوناگون، هم اکنون به عنوان یکی از سرگرم کننده ترین بازی ها یاد می شود که بر اساس تازه ترین بیانیه سازندگان، تا به امروز بیش از 15 میلیون نفر این بازی اکشن و مبارزه ای را تجربه کرده اند.

به طور دقیق تر، جامعه بازیکنان بازی «فور آنر» با گذشت زمان روند صعودی خود را حفظ کرده و به نظر می رسد که در این ماه های اخیر، این عنوان توانسته نظر و توجه بازیکنان و گیمرهای زیادی را به خود جلب کند. در همین رابطه، شرکت یوبی سافت ساعاتی پیش رسما آمار جدیدی از تعداد بازیکنان بازی For Honor را با طرفداران و هواداران خود به اشتراک گذاشت که این گزارش از رکوردشکنی تازه بازی و عبور تعداد کاربران آن از مرز 15 میلیون نفر خبر می دهد.

متن بیانیه شرکت یوبی سافت به شرح زیر است:

تعداد بازیکنان بازی For Honor از مرز 15 میلیون نفر عبور کرد.

تعداد بازیکنان بازی For Honor

البته، ذکر این نکته مهم است که دستیابی بازی For Honor به چنین موفقیت ارزشمندی فقط و فقط به خاطر پشتیبانی مداوم و فوق العاده یوبی سافت بوده و اهمیت و تاثیر مثبت انتشار به‌روزرسانی ها و فصل های مختلف بر بازی برای هیچکس پوشیده و پنهان نیست.

با در نظر گرفتن شرکت کنندگان رویدادهای «آخر هفته رایگان»، تعداد بازیکنان بازی For Honor به بیش از 15 میلیون نفر رسید!

فراموش نکنید که آمار ارائه شده از سوی شرکت یوبی سافت بدین معنا نیست که این عنوان ویدیویی اکشن مبارزه ای بیش از 15 میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته است، بلکه بازیکنان و افرادی که در رویدادهای Free Weekend (آخر هفته رایگان) به صورت رایگان به نسخه آزمایشی بازی دسترسی داشته و یا در برخی روزهای خاص آن را به صورت رایگان و برای همیشه دریافت کرده اند نیز در این آمار در نظر گرفته شده است. با وجود همه این ها، عبور تعداد بازیکنان بازی For Honor موفقیت بزرگی برای سازندگان به شمار می رود و ممکن است به همین خاطر، یوبی سافت همچنان به پشتیبانی خود از بازی ادامه دهد و در پی انتشار به‌روزرسانی ها و بسته های الحاقی، محتویات بیشتری به بازی راه یابند.

پشتیبانی فوق العاده یوبی سافت در موفقیت چشمگیر بازی تاثیر بسزایی داشته است.

بهتر است بدانید؛ شرکت یوبی سافت به خاطر عملکرد ضعیف بازی «فور آنر» در اویل زمان انتشار خود، ضمن برطرف سازی مشکلات و ایرادات آن، رویدادهای مختلفی را تحت عنوان «آخر هفته رایگان» (Free Weekend) برگزار می کرد. از طرف دیگر، این شرکت در اقدامی غیرمنتظره، نسخه استاندارد بازی را در دو دوره مختلف به صورت رایگان در اختیار بازیکنان و کاربران دو شبکه یوپلی و استیم قرار داد و افرادی که در این بازه زمانی موفق به دریافت آن شدند، هم اکنون بدون پرداخت هزینه ای به تمامی بخش های نسخه استاندارد و معمولی بازی دسترسی دارند.

از این رو، برگزاری این رویدادها کمک شایانی به بازی For Honor کرد و باعث شد تا بازیکنان و گیمرهای نسبتا زیادی به تجربه و خرید این اثر ویدیویی ترغیب و تشویق شوند و این عنوان در حال حاضر از محبوبیت بسیار خوبی در میان بازیکنان برخوردار است.

بازی پرطرفدار و محبوب For Honor در روز بیست و ششم بهمن ماه سال 96 (چهاردهم ماه فوریه سال میلادی 2017) توسط شرکت یوبی سافت روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه شخصی ویندوزی منتشر شد.

تعداد بازیکنان بازی For Honor

فصل هفتم بازی «فور آنر» به نام Marching Fire در روز بیست و چهارم ماه مهر برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پی سی منتشر می شود.

به علاوه، فصل هفتم بازی نیز تحت عنوان Marching Fire برای عرضه در روز سه شنبه بیست و چهارم مهر امسال (شانزدهم ماه اکتبر) برای پلتفرم های یاد شده برنامه ریزی شده است که این بسته الحاقی محتویات زیادی از جمله حالت جدید بخش چند نفره آنلاین به نام Breach، فرقه های متنوع و نقشه تازه تحت عنوان Secluded Keep را به این عنوان ویدیویی اضافه می کند و همچنین، تغییراتی برای تعادل سازی شخصیت ها و کاراکترها در این فصل ایجاد شده است.

حال در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه عبور تعداد بازیکنان بازی For Honor از مرز 15 میلیون نفر چیست؟ به نظر شما، برگزاری چندین رویداد برای تجربه رایگان این عنوان باعث موفقیت چشمگیر آن شده و یا عرضه به‌روزرسانی ها و فصل های مختلف از دلایل عمده و اصلی محبوبیت فوق العاده بازی است؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر