جدول توزیع نسخه های مختلف اندروید در ماه اکتبر منتشر شد

رسانه کلیک - سیستم عامل اندروید 9 در جدول توزیع نسخه های مختلف اندروید برای ماه اکتبر حضور ندارد. در حال حاضر اندروید نوقا پرکاربردترین سیستم عامل موبایل گوگل است.

جدول توزیع نسخه های مختلف اندروید در ماه اکتبر منتشر شد

جدول توزیع نسخه های مختلف اندروید برای ماه اکتبر در اختیار رسانه ها قرار گرفت. در این جدول مانند دو ماه گذشته، سیستم عامل اندروید 9 غایب است ( سهم نسخه های مختلف اندروید برای ماه آگوست مشخص شد ).

بر اساس جدیدترین اطلاعات منتشر شده، نسخه های مختلف سیستم اندروید نوقا با مجموع سهم 28.1 درصد ، بیشترین کاربران را در میان نسخه های مختلف سیستم عامل موبایل گوگل دارد. لازم به ذکر است، سهم سیستم عامل اندروید نوقا در ماه گذشته میلادی برابر با 29.3 درصد بود.

در مقام دوم شاهد قرارگیری سیستم عامل اندروید اوریو هستیم. این نسخه از سیستم عامل موبایل گوگل در ماه اکتبر سهمی برابر با 21.5 درصد داشته که در مقایسه با ماه گذشته افزایشی 2.3 درصدی را از خود نشان می دهد.

سیستم عامل اندروید مارشمالو با سهم 21.3 درصدی در مقام سوم جدول توزیع نسخه های مختلف اندروید در ماه اکتبر قرار گرفته است. بر اساس اطلاعات جدید، سهم اندروید لالی پاپ در ماه اکتبر برابر با 17.9 درصد بوده است.

پس از اندروید لالی پاپ، به ترتیب شاهد حضور اندروید کیت کت با سهم 7.6 درصد، اندروید جلی بین با سهم 3.0 درصد، اندروید بستنی حصیری با سهم 0.3 درصد و اندروید نان زنجبیلی با سهم 0.2 درصد در جدول توزیع نسخه های مختلف اندروید هستیم.

اندروید اوریو در یکسال حضور خود در بازار، توانسته رشد بالایی را تجربه کند و سهم مناسبی را به نام خود به ثبت برساند. این سیستم عامل در مقایسه با اندروید نوقا در یک بازه زمانی مشابه، عملکرد بهتری داشته است. با توجه به این موضوع انتظار می رود اندروید 9 یکسال پس از عرضه، به سهم بالاتری در مقایسه با اندروید اوریو دست پیدا کند.

در حال حاضر محصولات کمی به سیستم عامل اندروید پای مجهز شده اند. سال آینده تمام پرچمداران مطرح بازار به سیستم عامل اندروید 9 مجهز می شوند که این امر افزایش سهم آن را در پی دارد.

ارسال نظر