پچ امنیتی ماه نوامبر اندروید برای گوشی های پیکسل و نکسوس عرضه شد

رسانه کلیک - گوگل پچ امنیتی ماه نوامبر اندروید را عرضه کرد. این پچ در اختیار کاربران گوشی های پیکسل و نکسوس قرار می گیرد.

پچ امنیتی ماه نوامبر اندروید برای گوشی های پیکسل و نکسوس عرضه شد

گوگل پچ امنیتی جدیدی را برای سیستم عامل موبایل خود منتشر کرد. پچ امنیتی ماه نوامبر اندروید برای دستگاه های پیکسل و نکسوس عرضه شده است. لازم به ذکر است؛ برخی گوشی های نکسوس از این پچ پشتیبانی می کنند. پچ امنیتی ماه نوامبر اندروید در اختیار کاربران سه نسل پیکسل به همراه نکسوس 6P و نکسوس 5X قرار می گیرد.

گوگل پچ های امنیتی خود را در اختیار تولیدکنندگان مختلف گوشی های هوشمند قرار می دهد تا آن را برای محصولات خود عرضه کنند. این پچ امنیتی برخی از مشکلات سیستم عامل موبایل گوگل را رفع می کند.

پچ امنیتی ماه نوامبر اندروید آخرین بروزرسانی امنیتی محسوب می شود که کاربران گوشی های نکسوس 6P و 5X دریافت می کنند. این دستگاه ها در مقایسه با برنامه ریزی گذشته، پچ امنیتی را دو ماه بیشتر دریافت کردند. گوگل در ابتدا قصد داشت تا سپتامبر 2018 بروزرسانی های امنیتی را برای این محصولات عرضه کند.

تغییرات این بروزرسانی برای گوشی های پیکسل به شرح زیر است:

  • بهبود عملکرد تصویر در تصویر: پیکسل 2، پیکسل 2 XL، پیکسل 3، پیکسل 3 XL
  • بهبود عملکرد اپلیکیشن هایی که از ویژگی تصویر در تصویر استفاده می کنند: پیکسل 2، پیکسل 2 XL، پیکسل 3، پیکسل 3 XL
  • بهبود پایداری اعلانات: پیکسل 2، پیکسل 2 XL، پیکسل 3، پیکسل 3 XL

تمام گوشی های سری پیکسل گوگل که به سیستم عامل اندروید پای مجهز شده اند، این پچ امنیتی را به صورت آپدیت OTA ماه نوامبر دریافت می کنند. گوگل چند ماه پیش از گوشی های پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس ال به صورت رسمی رونمایی کرد. در صورتی که خواهان نصب این بروزرسانی به صورت دستی هستید، می توانید فایل ایمیج آن را دانلود کنید.

ارسال نظر