سیستم عامل 5.1.1 WatchOS اپل در اختیار کاربران قرار گرفت

رسانه کلیک - سیستم عامل 5.1.1 WatchOS اپل عرضه شد. این نسخه از سیستم عامل پوشیدنی اپل مشکلات مربوط به اپل واچ سری 4 را رفع می کند.

سیستم عامل 5.1.1 WatchOS اپل در اختیار کاربران قرار گرفت

اپل هفته پیش سیستم عامل WatchOS 5.1 را به همراه دو سیستم عامل iOS 12.1 و tvOS 12.1 در اختیار کاربران قرار داد. چند ساعت پس از انتشار این بروزرسانی برای ساعت های هوشمند، این کمپانی عرضه آن را متوقف کرد ( عرضه WatchOS 5.1 از سوی اپل متوقف شد ). این آپدیت باعث بروز مشکلاتی در اپل واچ سری 4 شده بود.

امروز شاهد عرضه سیستم عامل 5.1.1 WatchOS اپل برای رفع مشکلات این ساعت هوشمند هستیم. این بروزرسانی از هنگ کردن و فریز شدن اپل واچ جلوگیری می کند. تغییرات ایجاد شده در سیستم عامل 5.1.1 WatchOS اپل به شرح زیر است:

  • اپل واچ سری 4 زمانی که سقوط کنید و قادر به حرکت نباشید، به صورت خودکار با سرویس های اورژانسی تماس می گیرد. با دریافت سیستم عامل 5.1.1 WatchOS اپل، ساعت هوشمند شما پیامی را اجرا می کند مبنی بر اینکه به اورژانس اطلاع رسانی شده و موقعیت شما در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار آن ها قرار می گیرد.
  • رفع مشکل مربوط به نصب اپلیکیشن Walkie-Talkie برای برخی کاربران
  • رفع مشکل مربوط به جلوگیری از دعوت کاربران دیگر برای استفاده از اپلیکیشن Walkie-Talkie
  • رفع مشکل مربوط به عدم نمایش جوایز گرفته شده برای فعالیت های گذشته

زمانی که اپل واچ بوت نمی شود، برای رفع آن باید به فروشگاه های اپل مراجعه کرد. عدم وجود درگاه لایتنینگ و یا USB Type-C در اپل واچ باعث می شود کاربران نتوانند ساعت هوشمند خود را به کامپیوتر متصل کنند. در همین راستا قبل از نصب نسخه بتای سیستم عامل WatchOS، اپل به کاربران هشدار می دهد.

در این آپدیت قابلیت ECG که اپل برای کاربران اپل واچ سری 4 در نظر گرفته، حضور ندارد. انتظار می رود این قابلیت در اواخر سال جاری میلادی و با عرضه نسخه بتای WatchOS 5.2 در اختیار کاربران قرار بگیرد.

ارسال نظر