کشف سفینه فرازمینی ها در مثلث برمودا!

رسانه کلیک - یکی از تیم های تحقیقاتی شبکه دیسکاوری ادعای کشف سفینه فرازمینی ها در محدوده مثلث برمودا را مطرح کرده است. 

کشف سفینه فرازمینی ها در مثلث برمودا!

یکی از تیم های تحقیقاتی دیسکاوری چنل به سرپرستی Darrell Miklos معتقدند که موفق به کشف شیء ناشناس و غرق شده ای در مثلث برمودا و در نزدیکی باهاما شده اند که احتمال می رود سفینه فرازمینی ها باشد. این تیم تحقیقاتی، حین اکتشاف کشتی های غرق شده در این محدوده با یافتن این شیء عظیم بسیار شگفت زده شدند. آن ها معتقدند که این شیء ممکن است در واقع سفینه فضایی فرازمینی ها باشد که در مثلث برمودا غرق شده است. جالب است بدانید که این شیء با استفاده از نقشه های تهیه شده توسط ناسا در سال 1960 کشف شده است.

مثلث برمودا که تحت عنوان "مثلث شیطان" نیز شناخته می شود، محدوده ای در غرب اقیانوس اطلس شمالی را در بر گرفته و سه راس آن برمودا، فلوریدا و پورتو ریکو هستند. این مثلث از هر طرف کمتر از 1600 کیلومتر کشیده شده است. این مثلث به لحاظ جغرافیایی توسط بسیاری از ملت ها به رسمیت شناخته نمی شود؛ اما درباره فرازمینی و عجیب و غریب بودن آن تاکنون داستان ها و شایعات بسیاری نقل شده است.

تیم تحقیقاتی Miklos در حالی که با استفاده از نقشه های تهیه شده توسط ناسا در جست و جوی کشتی های غرق شده در محدوده ای ناشناخته از اقیانوس بودند، به شکلی کاملا ناگهانی شیء عجیبی را کشف کردند که تاکنون چیزی مشابه آن ندیده بودند. این شیء که گفته می شود ممکن است سفینه فضایی فرازمینی ها باشد، دارای 15 زائده 90 متری است که از اطراف آن بیرون زده اند.

Miklos طی مصاحبه ای با Daily Mail گفت:

من در یک زیردریایی دو نفره مشغول اکتشاف مواد سازنده کشتی های غرق شده در محدوده ای ناشناخته از اقیانوس اطلس شمالی بودم که ناگهان متوجه شیء عجیب و شگفت انگیزی شدم. مواد سازنده این شیء به هیچ وجه با کشتی های غرق شده تطابق نداشت و بسیار بزرگ بود. این شیء همچنین شبیه به هیچ یک از مشاهدات قبلی من از ساخته های دست بشر و حتی شکل گرفته توسط طبیعت نبود. از این شیء 15 بازو بیرون زده که هر یک به اندازه اسلحه های یک کشتی جنگی هستند. تیم تحقیقاتی ما طی سال ها موفق به کشف کشتی های غرق شده زیادی شده؛ اما این شیء در هیچ زمینه ای به آن ها شباهت ندارد.

این تیم تحقیقاتی علاوه بر خود شیء در عمق 91 متری مثلث برمودا، موفق به کشف اشیاء عجیب و ناشناخته دیگری نیز شدند که توسط مرجان های ضخیم احاطه شده اند. این موضوع می تواند نشان دهنده قدمت بسیار زیاد این اشیاء باشد.

اکثر افراد معنقدند که مثلث برمودا یکی از عجیب ترین محدوده های کره زمین است. اگرچه بسیاری از افراد معتقدند این محدوده فقط روی آب را در بر می گیرد، عده کمی از آن ها هستند که فکر می کنند این محدوده تا کیلومترها داخل زمین نیز گسترش پیدا می کند.

برخی فضانوردان و خلبانان نیز در مورد غیرعادی بودن این محدوده صحبت هایی کرده اند. آن ها اظهار داشته اند که هنگام پرواز بر فراز این ناحیه شاهد چراغ هایی بوده اند که سوسو می زند؛ و حتی برخی از آن ها می گویند تجهیزات الکترونیکی آن ها هنگام پرواز بر فراز این ناحیه از کار افتاده است!

Miklos اظهار داشته که پس از اتمام اکتشافاتش در مثلث برمودا، بار دیگر نقشه های ناسا را بررسی کرده است. او در بررسی مجدد این نقشه ها به این نکته برخورد کرده که از این شیء تحت عنوان کشتی یاد نشده؛ بنابراین به این نتیجه رسید که این شیء عجیب ممکن است سفینه فرازمینی ها و متعلق به دنیای دیگری باشد.

ارسال نظر