توجه هوآوی به بهبود تجربه کاربری: بروزرسانی جدید برای گوشی‌های هوآوی

رسانه کلیک - هوآوی لیست بروزرسانی‌های گوشی‌های خود را که در ماه گذشته عرضه و به تدریج در گوشی‌های هوآوی کاربران کشور ما روزآمد می‌شود را منتشر کرد. در این لیست نام گوشی‌های زیادی در سری Y چون Huawei Y6 Prime 2018، Huawei Y5 Prime 2018، Huawei Y3 2017 4G، Y5 2017، Y7 Prime به چشم می‌خورد. همچنین در سری mate هم Huawei Mate 10 و Huawei mate 10 Lite در لیست بروزرسانی جای گرفته‌اند. به علاوه برای گوشی‌های سری nova و P هم بروزرسانی در نظر گرفته شده‌است.

توجه هوآوی به بهبود تجربه کاربری: بروزرسانی جدید برای گوشی‌های هوآوی

در این لیست نام گوشی‌های زیادی در سری Y چون Huawei Y6 Prime 2018، Huawei Y5 Prime 2018، Huawei Y3 2017 4G، Y5 2017، Y7 Prime به چشم می‌خورد. همچنین در سری mate هم Huawei Mate 10 و Huawei mate 10 Lite در لیست بروزرسانی جای گرفته‌اند. به علاوه برای گوشی‌های سری nova و P هم بروزرسانی در نظر گرفته شده‌است.

لازم به ذکر است روزآمد کردن گوشی با این بروزرسانی‌ها در جهت بهبود عملکرد کلی گوشی و از بین بردن نگرانی‌های امنیتی در گوشی‌های هوآوی توسط این برند توصیه شده است. این به روزرسانی ها در هر ماه با توجه به دغدغه هوآوی در جهت روزآمد بودن گوشی‌های این شرکت و فراهم کردن بهترین تجربه کاربری برای کاربران این برند عرضه می‌شود.

در لیست زیر می توانید جزییات کامل این بروزرسانی‌ها را مشاهده کنید.

حتی اگر گوشی هواوی شما در لیست فوق ذکر نشده است، می‌توانید با مراجعه به مراکز خدمات مجاز هوآوی جدیدترین نسخه را دریافت کنید. برای یافتن آدرس نزدیک‌ترین مرکز خدمات به محل سکونت خود به برنامه HiCare که در همه گوشی‌های هوآوی از پیش نصب نشده‌است، مراجعه کنید.

به علاوه هم اکنون در مرکز خدمات هوآوی شعبه مجتمع چارسو تهران ارائه خدمات رایگان نرم افزاری شامل برطرف کردن عیوب نرم افزاری، نصب آخرین بروز رسانی‌های ارائه شده در کنار خدمات پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. به علاوه خدمات ارزشمند دیگری چون کالیبره کردن سنسورها و صفحه نمایش، انجام خدمات باکتری زدایی از گوشی و بهینه سازی تنظیمات گوشی‌های هوآوی نیز در این رویداد به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

لازم به ذکر است که این خدمات به کلیه گوشی‌های دارای گارانتی و حتی خارج از گارانتی هوآوی ارائه می‌شود لذا کاربرانی که مدت زمان گارانتی گوشی‌های آنها نیز به اتمام رسیده هم می توانند از این خدمات رایگان بهره ببرند.

ارسال نظر