بازی Marvel Ultimate Alliance 3 در انحصار نینتندو سوییچ خواهد بود

رسانه کلیک - طی مراسم TGA 2018 (مراسم انتخاب بهترین بازی سال 2018) با انتشار یک تریلر تایید شد که بازی Marvel Ultimate Alliance 3 به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ در حال ساخت است.

بازی Marvel Ultimate Alliance 3 در انحصار نینتندو سوییچ خواهد بود

البته فقط این نیست. گفته می‌شود این بازی در سال 2019 میلادی عرضه خواهد شد و فعلا هیچ خبری از انتشار آن برای سایر پلتفرم‌ها نیست. شما در بازی Marvel Ultimate Alliance 3 می‌توانید تقریبا با تمام سوپر قهرمانان مورد علاقه‌تان در داستان‌های مارول دیدار داشته باشید. از ولورین گرفته تا مرد آهنی (Iron Man) و نیک فیوری، و مرد عنکبوتی گرفته تا کاپیتان آمریکا و هالک! همه و همه در این بازی حضور دارند تا یک اکشن تمام عیار توسط Team Ninja برای نینتندو بازان به ارمغان آورده شود.

تیم نینجا که این بار وظیفه ساخت بازی Marvel Ultimate Alliance 3 را بر عهده گرفته است، پیش از این با ساخت بازی‌های موفق و محبوبی چون بازی Nioh، Dead or Alive و Ninja Gaiden نام خود را در بین بازیسازان بزرگ دنیا مطرح کرده است و با توجه به سابقه خوب این استودیوی ژاپنی انتظار داریم که بازی جدیدشان هم بتواند در حد و اندازه‌های عظمت نام مارول ظاهر شود.

البته پیش از مراسم TGA 2018 تقریبا همه انتظار داشتند تا با یک نسخه جدید از سری بازی Marvel vs. Capcom روبرو شوند اما معرفی سومین نسخه از سری Marvel Ultimate سورپرایز خوبی بود؛ از آن جالب‌تر عرضه انحصاری این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ در سال 2019 بود که شاید هر کسی انتظار شنیدن همچین خبری را نداشت. چرا که دو نسخه‌ی اول بازی Marvel Ultimate برای تمام پلتفرم‌های رایج عرضه شده اند.

شما می‌توانید تریلر بازی Marvel Ultimate Alliance 3 را مشاهده فرمایید:

همان طور که در این تریلر می‌بینید، این بازی دارای سبک گرافیکی سل شید است که شاید برای بازی که برای نینتندو بازان چیز عجیب و غافل‌گیر کننده‌ای نخواهد بود.

لازم به ذکر است که این بازی تحت عنوان Marvel Ultimate Alliance 3: The Dark Order منتشر خواهد شد.

ارسال نظر