تماشا کنید: بازی Scavengers رسما معرفی شد

رسانه کلیک - استودیوی تازه تاسیس «مید وینتر انترتینمنت» ساعاتی پیش در جریان رویداد بزرگ TGA سال جاری میلادی با انتشار تریلری، به صورت رسمی از بازی Scavengers رونمایی کرد.

تماشا کنید: بازی Scavengers رسما معرفی شد

از آنجا که مراسم جوایز بازی سال جاری میلادی متفاوت‌تر از سال‌های قبلی برگزار شد و این رویداد در حال حاضر به محل و زمان مناسبی برای رونمایی از بازی‌ها و بسته‌های الحاقی جدید تبدیل شده است، ساعاتی پیش استودیوی تازه تاسیس «مید وینتر انترتینمنت» (Midwinter Entertainment) با حضور در این مراسم، به معرفی جدیدترین اثر ویدیویی چندنفره آنلاین خود در سبک حفظ بقا و همکاری تیمی به نام Scavengers پرداخت.

بر این اساس، اعضای استودیوی مید وینتر انترتینمنت که ساخت حالت Warzone بازی پرطرفدار و معروف Halo 5: Guardian را در کارنامه خود دارند، هم‌اکنون در حال توسعه یک بازی ویدیویی چندنفره آنلاین در سبک حفظ بقا و همکاری تیمی تحت عنوان Scavengers هستند.

به گفته سازندگان، بازی Scavengers یک اثر ویدیویی چندنفره آنلاین در سبک تیراندازی و حفظ بقا است که پایه و اساس گیم‌پلی آن ترکیبی از بازی‌های بتل رویال از جمله پابجی و فورت نایت و عنوان Left 4 Dead است. با توجه به سبک این عنوان، هیچ شکی نیست که مکانیزم همکاری تیمی در پیروزی و پیشبرد گیم‌پلی بازی نقش مهم و به‌سزایی دارد و استودیوی مید وینتر انترتینمنت در جریان رونمایی از بازی، به ضرورت توجه به همکاری بازیکنان و تشکیل تیم‌های مختلف اشاره کرده است.

در این عنوان ویدیویی، بازیکنان و گیمرها با تشکیل تیم‌های مختلف، به همراه دوستان خود در یک جهان سرد و تخیلی با دشمنان هوش مصنوعی بازی مبارزه می‌کنند و به دنبال نابودی تمامی بیگانه‌ها هستند.

متاسفانه، در جریان رونمایی از بازی Scavengers، استودیوی مید وینتر انترتینمنت اطلاعات و جزئیات بیشتری در خصوص این پروژه جدید خود را با بازیکنان به اشتراک نگذاشت، اما سازندگان بر این باورند که همه چیز حاضر در دنیا و جهان بازی از محیط سرد گرفته تا موجودات عجیب و غریب آن، دست به دست همه داده‌ تا گیمرها را از پا دربیاورند. بدین ترتیب، این همکاری تیمی و مشارکت بازیکنان با یکدیگر است که در حل معماهای مبارزات و پیروزی در نبرد سخت با دشمنان تاثیرگذار خواهد بود.

بازی Scavengers

شایان ذکر است؛ بازی Scavengers تا به این لحظه تاریخ انتشار دقیق و مشخصی ندارد. با این حال، استودیوی مید وینتر انترتینمنت در نظر دارد که در طول سال آینده میلادی (2018)، این عنوان ویدیویی مورد انتظار را منتشر کند.

به علاوه، سازندگان در جریان رویداد The Game Awards 2018 هیچ اشاره‌ای به پلتفرم‌های مقصد این بازی نکرده‌اند و مشخص نیست که عنوان نام‌برده در سال آینده میلادی روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز عرضه می‌شود و یا در انحصار یکی از این پلتفرم‌ها خواهد بود.

در هر حال، با توجه به عملکرد بی‌نقص حالت Warzone عنوان پرطرفدار هیلو 5، انتظار می‌رود که بازی Scavengers نیز در زمان عرضه خود مورد استقبال بازیکنان قرار گرفته و به یک اثر ویدیویی مهیج و سرگرم‌ کننده‌ای تبدیل شود.

حال، دیدگاه شما در رابطه با بازی Scavengers چیست؟ شما چه انتظاراتی از تازه‌ترین اثر ویدیویی سازندگان سابق سری هیلو در سبک حفط بقا و همکاری تیمی دارید؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر