تاریخ انتشار نسخه بتای بازی The Division 2 مشخص شد

رسانه کلیک - شرکت فرانسوی یوبی‌سافت به‌تازگی تاریخ انتشار نسخه بتای بازی The Division 2 را اعلام کرد که این نسخه برای پیش خریداران بازی و همچنین تعداد محدودی از ثبت نام‌کنندگان در نظر گرفته شده است.

تاریخ انتشار نسخه بتای بازی The Division 2 مشخص شد

عنوان ویدیویی «دیویژن 2» یکی از برترین و مورد انتظارترین بازی‌های سال جاری میلادی محسوب می‌شود که کمتر از دو ماه با عرضه نسخه کامل این بازی فاصله داریم. به همین خاطر، چندی پیش شرکت یوبی‌سافت با انتشار تریلر کوتاه دو دقیقه‌ای، اطلاعات بیشتری در خصوص دشمنان و داستان این عنوان ارائه کرد و در پایان، به منظور رفع مشکلات احتمالی، از عرضه نسخه بتای بازی خبر داد.

به گفته سازندگان، داستان بازی The Division 2 هفت ماه پس از وقایع و حوادث نسخه پیشین جریان دارد. جایی که آلودگی در شهر بزرگ نیویورک به پایان رسیده و در حالی که مردم به ادامه زندگی خود امیدوار می‌شدند، ناگهان بحران جدید سر از واشنگتن دی‌سی درمی‌آورد و حال این بار این شهر ایالات متحده آمریکا با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند.

در این میان، گروه‌های مختلفی به دنبال سقوط دولت ایالات متحده آمریکا هستند که با بی‌رحمی هر چه تمام، مردم بی‌گناه را به روش‌های متنوع به قتل می‌رسانند. طبق همیشه، ماموران ویژه Division برای نجات جان مردم و جلوگیری از سقوط این دولت، دست به کار شده و با بیگانگان به صورت تن به تن وارد نبرد می‌شوند.

در کنار ارائه جزئیات فوق، یوبی‌سافت به عرضه نسخه بتای بازی The Division 2 نیز اشاره کرد. بر این اساس، این نسخه آزمایشی از روز پنج‌شنبه 18 بهمن ماه امسال (هفتم ماه فوریه سال جاری میلادی) الی یک‌شنبه 21 بهمن (دهم فوریه) روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و همچنین رایانه شخصی منتشر می‌شود.

البته، نسخه بتای بازی The Division 2 به صورت عمومی در اختیار علاقه‌مندان قرار نمی‌گیرد و افرادی که تا پیش از تاریخ مذکور نسبت به پیش خرید یکی از نسخه‌های بازی از جمله استاندارد، گلد و آلتیمیت اقدام کنند، به طور قطعی به این نسخه دسترسی خواهند داشت. حال، چنانچه تمایلی به پیش خرید بازی ندارید، با ثبت‌نام در وب‌سایت رسمی این عنوان می‌توانید شانس خود را برای دریافت کد دسترسی به این نسخه امتحان کنید! به عبارت دیگر، یوبی‌سافت با قرعه کشی میان کلیه ثبت‌نام کنندگان، امکان تجربه نسخه بتای بازی The Division 2 را برای برخی از آن‌ها فراهم می‌کند.

گفتنی است؛ یوبی‌سافت هم از جمله شرکت‌های ناشر بازی‌های ویدیویی است که در مقابل شبکه پرمخاطب استیم ایستاد و با فروشگاه تازه تاسیس اپیک گیمز وارد همکاری شد. بدین ترتیب، چندی پیش مشخص شد که نسخه رایانه شخصی بازی The Division 2 به صورت انحصاری از طریق فروشگاه اپیک گیمز منتشر می‌شود. حال، با عنایت به این موضوع، بدیهی است که نسخه آزمایشی بازی نیز از طریق فروشگاه نام‌برده در دسترس پی‌سی بازها قرار خواهد گرفت. به علاوه، نسخه‌های مختلف این عنوان هم‌اکنون در فروشگاه اپیک گیمز قابل پیش خرید است.

همچنین، در صورتی که به دنبال تجربه عنوان «دیویژن 2» روی پلتفرم رایانه شخصی هستید، بد نیست بدانید که چندی پیش سازندگان از مشخصات سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی بازی پرده برداشتند. البته، این عنوان به لطف موتور سازنده شرکت یوبی‌سافت برای طیف گسترده‌ای از سیستم‌ها بهینه شده است. برای مشاهده مشخصات کامل سیستم‌ها، روی این لینک کلیک کنید.

بازی مورد انتظار و پرطرفدار دیویژن 2 از مجموعه Tom Clancy در روز جمعه 24 اسفند ماه سال 97 (پانزدهم ماه مارس سال جاری میلادی) روی کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 و همچنین رایانه‌های شخصی مبتنی بر سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر می‌شود.

حال، دیدگاه شما در رابطه با داستان نسخه دوم مجموعه دیویژن چیست؟ فراموش نکنید که دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را پس از تجربه نسخه بتای بازی The Division 2 با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر