بتا بروزرسان 6.50 پلی‌استیشن 4 دردسترس قرار گرفت

رسانه کلیک - نسخه بتای بروزرسان 6.50 پلی‌استیشن 4 دردسترس کاربران قرار گرفت.

بتا بروزرسان 6.50 پلی‌استیشن 4 دردسترس قرار گرفت

کاربران برنامه بتای نرم‌افزار پلی‌استیشن 4 هم‌اکنون می‌توانند با دریافت دعوت‌نامه‌ای که سونی برای آنها ارسال کرده، بتای نسخه 6.50 کنسول پلی‌استیشن 4 را دریافت و پایداری آن را امتحان کنند. با توجه به متن دعوت‌نامه ارسال شده از طرف سونی، باز هم شاهد هیچ‌گونه تغییرات خاصی در این آپدیت نیز نخواهیم بود و این بروزرسان صرفا پایداری سیستم را بهبود می‌بخشد و سونی از کاربران خواسته تنها مشکلات این آپدیت را در فروم مخصوص مطرح کنند.

بروزرسان 6.50 نیز مثل نسخه 6.00 هیچ‌گونه تغییرات خاصی را در کنسول اعمال نمی‌کند و سونی این کار را چندین و چند بار است که تکرار می‌کند. انتظار می‌رفت که در آپدیت 6.00 شاهد تغییرات بصری و منحصرفردی باشیم اما سونی تمامی کاربران را با عرضه یک بروزرسان صرفا جهت بهبود عملکرد سیستم نا امید کرد.

بسیاری از کاربران منتظر اضافه شدن قابلیت تغییر نام کاربری در PSN هستند. این قابلیت هم‌اکنون در نسخه بتا دردسترس است. کاربران برای اولین بار می‌توانند به صورت رایگان نام خود را تغییر دهند اما برای دفعات بعدی ملزم به پرداخت هزینه هستند و برای تغییر مجدد نام کاربری خود باید به ترتیب 10 دلار، 10 یورو و 8 پوند پرداخت کنند. لازم به ذکر است که کاربران پلی‌استیشن پلاس می‌توانند با قیمتی کمتر نام کاربری خودشان را تغییر دهند و به جای قیمت‌های مذکور می‌توانند تنها با پرداخت 5 دلار، 5 یورو و یا 4 پوند نام جدیدی بر روی پروفایل PSN خود اعمال کنند. البته سونی اعلام کرده که این قابلیت فعلا با مشکلاتی همراه بوده است که شامل از دست رفتن دیتاها، بسته‌های الحاقی، سیوها و موارد دیگر می‌شود.

در خبری دیگر خواندیم که مشترکین سرویس پلی‌استیشن پلاس می‌توانند در ماه فوریه بازی‌های For Honor و Hitman را به صورت رایگان دریافت کنند.

ارسال نظر