مدس میکلسن درباره تجربه همکاری خود با کوجیما و ساخت بازی Death Stranding می‌گوید

رسانه کلیک - مدس میکلسن، یکی از بازیگران بازی Death Stranding درباره همکاری با کوجیما می‌گوید.

مدس میکلسن درباره تجربه همکاری خود با کوجیما و ساخت بازی Death Stranding می‌گوید

هر بار که تریلر جدیدی از بازی Death Stranding را تماشا کنید، قطعا پیش خودتان می‌گویید "چقدر شگفت انگیز، اما این دقیقا چه چیزی است؟" و حالا بعد از گذشت حدود دو سال از معرفی بازی چندین تریلر از این اثر منتشر شده و ما هنوز چیزی از این بازی مرموز نمی‌دانیم. البته این موضوع دور از انتظار نیست چرا که سازنده آن هیدئو کوجیما، خالق افسانه‌ای مجموعه Metal Gear Solid است، شخصی که علاقه دارد تا مخاطبان خود را مدام به تئوری پردازی دعوت کند. پس اگر شما هم از دیدن تریلرهای بازی Death Stranding چیزی متوجه نمی‌شوید بدانید که تنها نیستید، حتی مدس میکلسن که نقش آنتاگونیست Death Stranding را نیز ایفا می‌کند اعلام کرده که هنوز نتوانسته از داستان بازی سر در بیاورد.

مدس میکلسن اخیرا با سایت Polygon مصاحبه‌ای درباره همکاری خودش و کوجیما انجام داده است. او در این مصاحبه از دشواری درک صحبت‌های کوجیما درباره بازی Death Stranding گفته است. میکلسن در این‌باره می‌گوید:

من هیچ نظری درباره صحبت‌های او نداشته‌ام. من با او ملاقات کردم و او درباره من و دیگران پرسید. هر کس که از من جوان‌تر بود می‌گفت که او پدرخوانده دنیای بازی‌های ویدیویی است و او یک نابغه به شمار می‌رود. کارهایی که او انجام می‌دهد را هرگز تا به حال ندیده‌ایم، به خصوص برای کاری که در حال حاضر مشغول به انجام آن هستیم، هرگز چنین چیزی ندیده‌ام. او همیشه سعی می‌کند تا به من بفهماند که درباره چه چیزی صحبت می‌کند، اما من مثل یک احمق به او نگاه می‌کنم و می‌گویم، "چی؟ یک بار دیگر بگو؟". جهان [بازی Death Stranding] با دقت فراوان ساخته شده است. می‌توانید اجساس کنید که چه موقع کار به درستی صورت گرفته اما درک چیزهایی که او می‌گوید واقعا سخت است.

همچنین میکلسن درباره زمان عرضه بازی گفت که هنوز در حال کار بر روی برخی چیزها هستند و بر خلاف نورمن ریداس و تروی بیکر که درباره تاریخ انتشار بازی صحبت کرده بودند، میکلسن اعلام کرد که نمی‌تواند چیزی در این رابطه بگوید. پیش از این، کوجیما درباره تاریخ انتشار بازی گفته بود که هنوز ساخت بازی جای کار دارد و امیدها را برای انتشار Death Stranding در سال 2019 کم‌رنگ‌تر کرد.

بازی Death Stranding در تاریخ نامعلومی به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد.

ارسال نظر