فروش بازی Nioh از مرز 2.5 میلیون نسخه عبور کرد

رسانه کلیک - شرکت «کویی تکمو» به‌تازگی گزارش جدیدی از میزان فروش بازی Nioh منتشر کرده که بر اساس آن، به نظر می‌رسد بیش از 2.5 میلیون نسخه از این عنوان در سراسر جهان به فروش رسیده است.

فروش بازی Nioh از مرز 2.5 میلیون نسخه عبور کرد

اگرچه عناوین ویدیویی سبک نقش آفرینی ژاپنی دیگر مشابه دهه‌های قبلی در میان تمامی بازیکنان دنیا محبوب نیستند، اما بعضا شاهد انتشار برخی بازی‌ها از این سبک هستیم که جدا از عملکرد عالی در کشور خود، نظر سایر گیمرها را نیز جلب کرده و فروش بالایی را تجربه می‌کنند. Nioh را می‌توان در این دسته بازی‌ها قرار داد که به لطف طراحی هنری فوق العاده، نبردهای مهیج و داستان درگیر کننده که با فرمول منحصر به فرد خود ساخته شده، موفقیت‌های زیادی را برای استودیوی «تیم نینجا» و شرکت ناشر خود یعنی «کویی تکمو» (Koei Tecmo) به همراه آورده است.

حال، نزدیک به دو سال از انتشار بازی Nioh می‌گذرد و در حالی که بسیاری از هواداران در انتظار عرضه نسخه دوم این مجموعه هستند، چندی پیش شرکت کویی تکمو به مناسبت دومین سالگرد خلق و عرضه سری Nioh، گزارش جدیدی از میزان فروش آن منتشر کرد که از فروش 2.5 میلیون نسخه‌ای این عنوان ویدیویی روی دو پلتفرم پلی‌استیشن 4 و رایانه شخصی در سراسر جهان حکایت دارد.

به بیان دقیق‎‌تر، شعبه اروپای شرکت کویی تکمو ساعاتی پیش در صفحه رسمی شبکه اجتماعی توییتر خود ضمن اشاره به ادامه روند ساخت بازی Nioh 2 و فعالیت سخت سازندگان روی توسعه آن، از فرا رسیدن دومین سالگرد عرضه بازی Nioh خبر داد و در ادامه، میزان فروش دو نسخه پلی‌استیشن 4 و رایانه شخصی این عنوان را برابر با 2.5 میلیون نسخه در سراسر جهان اعلام کرد.

شعبه اروپای شرکت کویی تکمو در این باره می‌گوید:

این هفته، دومین سالگرد عرضه بازی Nioh و عبور میزان فروش این عنوان ویدیویی از مرز 2.5 میلیون نسخه در سراسر جهان است. استودیوی تیم نینجا تصاویر ویژه‌ای برای تشکر از تمامی بازیکنان و هواداران آماده کرده است. علاوه بر این‌ها، این تیم سخت مشغول ساخت و توسعه بازی Nioh 2 است. هرگز آن را از دست ندهید!

توجه داشته باشید که بازی Nioh روی کنسول ایکس‌باکس وان منتشر نشده و در انحصار دو پلتفرم پلی‌استیشن 4 و رایانه شخصی بوده است. از این رو، فروش 2.5 میلیون نسخه‌ای تنها در عرض دو سال آن هم بدون در نظر گرفتن بازار کنسول ایکس‌باکس وان و یا نینتندو سوییچ، رکورد خوب و قابل قبولی برای استودیوی تیم نینجا و شرکت کویی تکمو به شمار می‌رود.

بد نیست بدانید که نسخه دوم مجموعه Nioh در جریان رویداد بزرگ E3 سال گذشته میلادی با انتشار یک تیزر کوتاه، رسما معرفی شد. در حال حاضر این اثر ویدیویی مورد انتظار مراحل توسعه خود در استودیوی تیم نینجا را طی می‌کند و متاسفانه اطلاعات چندان زیادی در خصوص گیم‌پلی و داستان آن ارائه نشده است. از طرفی، این عنوان ویدیویی هنوز تاریخ دقیق و حتی تقریبی برای عرضه ندارد و ظاهرا در تاریخ نامشخصی به صورت انحصاری در اختیار کاربران و دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن 4 قرار خواهد گرفت. انتظار می‌رود که طی رویداد E3 امسال، جزئیات و تریلر‌های بیشتری از این بازی به اشتراک گذاشته شود.

حال، دیدگاه شما در رابطه با فروش بازی Nioh و عملکرد تحسین آمیز این عنوان ویدیویی چیست؟ به نظر شما، آیا نسخه دوم این مجموعه می‌تواند رکورد فروش نسخه اول خود را جا به جا کند و موفقیت دیگری را برای سازندگان به ارمغان آورد؟ شما چه انتظاراتی از بازی Nioh 2 دارید؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر