Monster Hunter: World رکورد پرفروش ترین بازی کپکام را شکست!

رسانه کلیک - در پی فروش 12 میلیون نسخه ای بازی Monster Hunter: World در سراسر جهان، این عنوان لقب پرفروش ترین بازی تاریخ شرکت کپ کام را از آن خود کرد.

Monster Hunter: World رکورد پرفروش ترین بازی کپکام را شکست!

کپکام در طول فعالیت چندین ساله خود مجموعه های ارزشمند و محبوبی همچون «رزیدنت اویل» و Monster Hunter خلق کرده است. سری Monster Hunter یکی از مجموعه هایی است که علی‌رغم گیم پلی جذاب نسخه اول، به مرور زمان با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرد و عرضه یک نسخه بی عیب و نقص برای نجات آن به شدت احساس می شد.

شرکت کپکام در سال میلادی 2018 با ساخت و عرضه نسخه جدید این فرانچایز تحت عنوان Monster Hunter: World، نه تنها بهترین نسخه در این مجموعه را راهی بازار کرد، بلکه این اثر در میان بهترین بازی های سال میلادی مذکور نیز قرار گرفت و از همه مهم تر، رکورد پرفروش ترین بازی تاریخ شرکت کپکام را نیز به نام خود ثبت کرده است.

چندی پیش شرکت کپکام آمار و ارقام جدیدی از میزان فروش محصولات اخیر خود منتشر کرد که طبق این گزارش، میزان فروش بازی Monster Hunter: World از زمان عرضه تا به امروز به بیش از 12 میلیون نسخه در سراسر جهان رسیده است. بدین ترتیب، بازی نام برده در حال حاضر به عنوان پرفروش ترین اثر تاریخ شرکت کپکام شناخته می شود.

بازی Monster Hunter: World

متن بیانیه شرکت کپ کام به شرح زیر است:

در چنین شرایطی، در حالی که طی سال گذشته اثر Monster Hunter: World بازار بازی های ویدیویی را تحت تاثیر خود قرار داد، این عنوان همچنان به فروش قدرتمند و رو به رشد خود ادامه می دهد، به طوری که در حال حاضر میزان فروش بازی از مرز 12 میلیون نسخه در سراسر جهان عبور کرده است. از این رو، لقب پرفروش ترین بازی تاریخ شرکت کپکام به Monster Hunter: World تعلق دارد.

فارغ از بحث میزان فروش بازی Monster Hunter: World، شرکت کپکام گزارشی از عملکرد دو بازی موفق دیگر خود، نسخه بازسازی رزیدنت اویل 2 و Devil May Cry 5 نیز ارائه کرده که بر اساس آن، میزان عرضه این عناوین به ترتیب به رقم 4 و 2 میلیون نسخه رسیده است. فراموش نکنید که این آمار مربوط به میزان ارسال بازی به خرده فروشان مختلف در سراسر جهان است.

ارسال نظر