فروش بازی Red Dead Redemption 2 به بیش از 24 میلیون نسخه رسید!

رسانه کلیک - بر اساس جدیدترین گزارش مالی شرکت «تیک تو اینتراکتیو»، میزان فروش بازی Red Dead Redemption 2 و Grand Theft Auto V به ترتیب از مرز 24 و 110 میلیون نسخه در سراسر جهان عبور کرده است.

فروش بازی Red Dead Redemption 2 به بیش از 24 میلیون نسخه رسید!

استودیوی راک استار گیمز را می توان بهترین خالق بازی های سبک جهان باز دانست که همواره با ساخت عناوین ویدیویی مختلف، پیشرفت ها و دستاوردهای جدیدی در زمینه چنین آثاری به همراه می آورد. بدون هیچ شک و تردیدی، اثر Grand Theft Auto V به عنوان موفق ترین و صدالبته محبوب ترین بازی این استودیو به شمار می رود که به لطف عملکرد بی نظیر بخش چندنفره آنلاین، رکورد پرفروش ترین محصول سرگرمی تاریخ را از آن خود کرد و همچنان به فروش رو به رشد خود ادامه می دهد.

در طرف دیگر، جدیدترین اثر ویدیویی راک استار گیمز نیز Red Dead Redemption 2 نام دارد. عنوانی که هرچند از لحاظ عملکرد و فروش به پای GTA V نمی رسد، اما کماکان مورد استقبال بازیکنان قرار گرفته و روزانه گیمرهای بسیاری را به خود سرگرم می کند. حال، تازه ترین گزارش سال مالی شرکت تیک تو اینتراکتیو اطلاعات جدیدی از میزان فروش خارق العاده و تحسین آمیز این دو اثر ویدیویی به اشتراک می گذارد.

در همین راستا، چندی پیش شرکت تیک تو اینتراکتیو ، ناشر سری GTA و Red Dead، گزارش سه ماهه چهارم سال مالی خود را منتشر کرد که بر اساس آن، میزان فروش بازی Red Dead Redemption 2 از زمان عرضه تا به امروز، به رقم 24 میلیون نسخه رسیده است. این در حالی است که بازی مذکور هنوز روی پلتفرم رایانه شخصی منتشر نشده و فروش 24 میلیون نسخه ای صرفا مربوط به فروش دو نسخه ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 بازی می شود. به علاوه، این آمار در مقایسه با گزارش منتشر شده در ماه فوریه سال جاری میلادی گویای این موضوع است که فروش رد دد ردمپشن 2 طی سه ماه اخیر برابر با یک میلیون نسخه بوده است.

از رد دد ردمپشن 2 که بگذریم، گزارش جدید فروش بازی Grand Theft Auto V بار دیگر همه را شگفت زده می کند! به گفته تیک تو اینتراکتیو، میزان فروش بازی GTA V از مرز 110 میلیون نسخه عبور و این شرکت در طول شش ماه اخیر چیزی در حدود 10 میلیون نسخه از عنوان «جی تی ای وی» به سراسر جهان ارسال کرده است.

جالب اینجا است که در حال حاضر بیش از شش سال از عرضه بازی GTA V می گذرد و این عنوان در طول این مدت طولانی همواره در میان جداول پرفروش ترین بازی های هفتگی و ماهانه به چشم می خورد. همچنین، این گزارش بار دیگر نشان می دهد که عرضه Red Dead Redemption 2 هیچ تاثیر منفی روی فروش بازی نگذاشته است.

ارسال نظر