یوبی سافت سه بازی AAA تا پایان سال مالی جاری منتشر می کند!

رسانه کلیک - یوبی سافت در تازه ترین جلسه ارائه گزارش مالی خود بار دیگر تایید کرد که بازیکنان تا پایان سال مالی جاری میزبان سه بازی AAA جدید خواهند بود.

یوبی سافت سه بازی AAA تا پایان سال مالی جاری منتشر می کند!

شرکت یوبی سافت اگرچه به وجود باگ های فراوان در محصولات خود معروف است، اما مجموعه های ارزشمند و محبوب زیادی از جمله اساسین کرید، فار کرای، اسپیلنتر سل و رینبو سیکس در اختیار دارد که عملکرد رضایت بخش آن ها قابل انکار نیست. از طرفی، این شرکت یکی از فعال ترین بازی سازان نیز به شمار می رود که هر ساله نزدیک به سه یا چهار بازی AAA با کیفیت راهی بازار می کند و بدین خاطر، نیازی به انتظارهای طولانی برای انتشار نسخه بعدی مجموعه های ویدیویی این شرکت نیست.

با وجود اینکه یوبی سافت پیش تر هم از عرضه سه بازی AAA جدید طی سال مالی جاری خبر داده بود، چندی پیش با برگزاری جلسه ارائه گزارش مالی چند ماه اخیر، بار دیگر این موضوع را تایید کرد.

به بیان دقیق تر، یوبی سافت بار دیگر اعلام کرد که تا پایان سال مالی 2019 - 2020 خود، در مجموع سه بازی AAA جدید راهی بازار می کند. هرچند که این شرکت هیچ اشاره ای به نام بازی های جدید خود نکرده، اما برخی از گمانه زنی های به عرضه نسخه سوم مجموعه Watch Dogs در پاییز امسال اشاره می کنند. علاوه بر این، عنوان Beyond Good & Evil 2 نیز می تواند یکی از گزینه های احتمالی برای عرضه در سال مالی جاری یوبی سافت باشد. فارغ از این دو اثر، بسیاری از طرفداران بی صبرانه منتظر تجربه نسخه بعدی سری محبوب Splinter Cell هستند.

فراموش نکنید هفته پیش یوبی سافت از نسخه بعدی سری گوست ریکون تحت عنوان Ghost Recon Breakpoint پرده برداشت. این اثر برای عرضه در 12 مهر 98 (4 اکتبر) برنامه ریزی شده و بی شک یکی از سه بازی AAA ذکر شده مربوط به این عنوان خواهد بود. گفتنی است؛ سال مالی 2019 - 2020 شرکت یوبی سافت بازه زمانی اواسط فروردین سال 98 (آوریل سال جاری میلادی) الی اواسط فروردین ماه سال 99 (مارس سال میلادی 2020) را دربرمی گیرد.

با توجه به اینکه زمان زیادی به برگزاری رویداد بزرگ E3 2019 باقی نمانده، هیچ شکی نیست یوبی سافت طی این نمایشگاه از بازی های جدید خود رونمایی می کند و چه بسا به طور کامل با سه بازی AAA مذکور نیز آشنا خواهیم شد. بد نیست بدانید کنفرانس مطبوعاتی این شرکت راس ساعت 00:30 دقیقه بامداد روز 21 خرداد ماه به وقت ایران (یازدهم ژوئن) برگزار خواهد شد.

ارسال نظر