بازی Halo Infinite تعطیلات سال 2020 منتشر می‌شود

رسانه کلیک - بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی یک منبع ناشناس، به نظر می رسد شرکت مایکروسافت در جریان رویداد E3 2019 تاریخ انتشار بازی Halo Infinite را مشخص می کند.

بازی Halo Infinite تعطیلات سال 2020 منتشر می‌شود

بی شک مجموعه هیلو یکی از با ارزش ترین فرانچایزهای انحصاری کنسول های ایکس باکس و شرکت مایکروسافت محسوب می شود که از سال میلادی 2001 تا به امروز، به لطف گیم پلی هیجان انگیز طرفداران زیادی از سراسر جهان به دست آورده است. به دلیل موفقیت فراوان این سری، ساخت دنباله آن موضوع کاملا بدیهی است و چندی پیش ردموندی ها در جریان رویداد E3 2018 از نسخه بعدی این مجموعه تحت عنوان Halo Infinite رونمایی کردند.

با وجود رونمایی از هیلو اینفینیت، شرکت مایکروسافت هنوز اطلاعات زیادی در خصوص گیم پلی و داستان بازی ارائه نکرده و چه بسا تاریخ انتشار تقریبی آن نیز مبهم است. حال، از آنجا که زمان زیادی به برگزاری رویداد بزرگ E3 سال جاری میلادی باقی نمانده و از طرف دیگر، مایکروسافت رسما حضور بازی Halo Infinite در این مراسم را تایید کرده، روز به روز حدس و گمانه زنی های متعددی در خصوص این اثر مورد انتظار به گوش می رسد که در جدیدترین آن ها، این عنوان در تعطیلات سال میلادی 2020 روی دو پلتفرم ایکس باکس وان و رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

تاریخ انتشار بازی Halo Infinite

به گفته یک منبع ناشناس، شرکت مایکروسافت در جریان کنفرانس مطبوعاتی خود در E3 2019 در کنار انتشار چند ویدیو از Halo Infinite، اطلاعات تکمیلی و زیادی از گیم پلی و داستان بازی را با علاقه مندان و طرفداران به اشتراک می گذارد. در ادامه، منبع مذکور اعلام کرد که این عنوان برای عرضه در تعطیلات کریسمس سال میلادی 2020 برنامه ریزی شده است. موردی که با توجه به کمبود بازی های انحصاری کنسول ایکس باکس وان در سال جاری، غیر متحمل نیست. علاوه بر این ها، برخی دیگر از گزارش ها حاکی از آن است که این عنوان همزمان با عرضه نسل بعدی کنسول ایکس باکس، منتشر خواهد شد.

جالب اینجاست که یک منبع ناآشنا به نام Xbox Dynasty اخیر ادعا کرده که مایکروسافت چیزی در حدود نیم میلیارد دلار صرفا برای ساخت بازی «هیلو اینفینیت» در نظر گرفته است. این در حالی است که محبوب ترین و پرهزینه ترین اثر ویدیویی چند سال اخیر یعنی Red Dead Redemption 2 با بودجه به مراتب کمتری توسعه یافته و مهم تر اینکه این نیم میلیارد دلار شامل هزینه های تبلیغاتی نیز نمی شود.

ارسال نظر